JOSHUA MA COVID-19? SPOTKAŁ SIĘ Z KSIĘCIEM KAROLEM

Dziś gruchnęła wiadomość, że Książę Walii Karol, syn królowej Elżbiety II, ma koronawirusa. Z brytyjskim następcą tronu zetknął się 9 marca w Londynie - podczas święta Wspólnoty Narodów - mistrz świata IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej Anthony Joshua (23-1, 21 KO). Nie ma on jednak objawów zakażenia.

- AJ jest w domu, stosuje się do rządowych wytycznych. Jest zdrowy i czuje się dobrze. Życzy wszystkim zakażonym COVID-19 szybkiego wyzdrowienia i bardzo dziękuje wszystkim walczącym na pierwszej linii obecnego frontu - stwierdził rzecznik czempiona. Nie potwierdzono natomiast, czy bokser poddał się testowi na koronawirusa, co ma kluczowe znaczenie, gdyż Joshua może przechodzić chorobę bezobjawowo. Stwarzałoby to bardzo poważne ryzyko dla jego otoczenia.

Przypomnijmy, że walka Joshuy z obowiązkowym pretendentem IBF Kubratem Pulewem (28-1, 14 KO) może zostać przełożona z 20 czerwca na 25 lipca. Nie podjęto jednak jeszcze żadnej oficjalnej decyzji w tej sprawie. Tymczasem pandemia w Wielkiej Brytanii nabiera coraz większych rozmiarów i sport znajduje się na dalszym planie, zawieszono lub przełożono wszystkie marcowe i kwietniowe wydarzenia z udziałem publiczności.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.