SOWIŃSKI DO LOBOVA: WIDZĘ JAK BŁAGASZ, POMOGĘ CI

Artem Lobov (14-15-1) zdradził niedawno, że był bardzo bliski podpisania kontraktu z największą organizacją w naszym kraju. Przeszkodą jest oczywiście aktualnie panujący na całym świecie koronawirus. Lobov wyjawił, że w KSW chętnie zmierzyłby się z Marcinem Wrzoskiem (14-6), ale jak widać nie tylko!

- Raz już pokonałem tego gościa, a później jego skorumpowany promotor (Celtic Gladiator) ukradła mi zwycięstwo. Powiedziałem sobie pieprzyć to, chciałem ponownie z nim walczyć, ale mimo tego, że wywoływałem go w kółko do walki, to on jej nie chciał bo wiedział, że znowu zostanie zabity - napisał Artem pod zdjęciem urodzinowym Kornika.

Przypomnijmy, że do ich pierwszej walki doszło we wrześniu 2012 roku na terenie Irlandii. Początkowo Artem cieszył się ze zwycięstwa na punkty, ale po złożonym proteście organizacja postanowiła zmienić wynik na NC.

- Widzę jak desperacko błagasz o pracę w KSW. Czasy są ciężkie, więc chcę ci pomóc. Klatka czeka na ciebie. Możesz mi mówić Artur o wielkim sercu - odpowiedział Artur Sowiński.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.