DZIENNIKARZ GRZEGORZ CZEPUŁKOWSKI NIE ŻYJE

Dziennikarz, którego spotykaliśmy na galach organizacji mma i boksu, Grzegorz Czepułkowski zmarł w piątek, 27 marca, w wieku 46 lat. O śmierci blogera poinformowali bliscy.

Tę szokującą wiadomość o śmierci naszego kolegi przekazali za pośrednictwem Facebooka jego bliscy:

Grześ! Nie rozumiemy, nie chcemy! Brak słów, żal tych niewypowiedzianych… Ty wiesz… Część Ciebie została. Bądź przy Nich blisko… Z wielkim smutkiem informujemy, że w dniu 27.03.2020 odszedł do Pana nasz ukochany Ojciec, Syn, Przyjaciel. Pogrążeni w żalu Dzieci, Rodzina i Bliscy.

Grzegorz Czepułkowski był znanym blogerem modowym. Prowadził bloga Mr Mature, swoje stylizacje prezentował również na Instagramie. Czepułkowski był także dziennikarzem portalu Realnews. Na różnego rodzaju wydarzeniach show-biznesowych przeprowadzał wywiady ze znanymi z mediów postaciami.

Grzegorz Czepułkowski grywał również w filmach i serialach. Widzowie mieli okazję oglądać go w filmie "Lejdis", produkcji "Bad Boy" Patryka Vegi czy serialu "Przepis na życie". Gościnnie Grzegorz Czepułkowski występował też w serialach TVP, m.in. "Ojcu Mateuszu", "Barwach szczęścia" oraz "Klanie".

Rodzinie i bliskim składamy wyrazy najgłębszego współczucia oraz łączymy się w bólu z powodu śmierci Grzegorza.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.