DON KASJO DO NAJMANA: NIECH SIĘ DOBRZE ZASTANOWI

Redakcja, Informacja własna

2020-03-29

Kasjusz Życiński ma za sobą już trzeci udany start FAME MMA i ponownie udowodnił, że sportowo jest topem w organizacji. Popularny Don Kasjo w drugiej rundzie poddał i zakończył swój konflikt z Maćkiem Ratajem. 

- Jakie dziury, przecież go poddałem. Wszystko zaplanowane. Chciałem pokazać, żeby Marcin Najman dobrze się zastanowił co chce boks czy parter. Mogę go tu i tu poskładać. A i chyba Bamber tam wygrał przypadkowo - powiedział Kasjusz po walce.

Padło również pytanie o potencjalne następne starcia. Na szóstej edycji Arkadiusz Tańcula i Dawid Ambroziak po wygranych wyjawili, że chętnie w kolejnych walkach zmierzą się z wspomnianym Kasjuszem.

- A no to spoko. Jest zajebiście, mogę zaraz jak wszystkie walki się pokończą to mogą wchodzić, bo chyba już odpoczęli. A ja się za mocno nie zmęczyłem, więc zapraszam Tańcule i Bambra (...) Jeśli Arek wygrał z Alanem, to czemu nie zasługuje na walkę. Nie znam typa i nie będę go obrażał pomimo, że gadał na mnie. Nie znam chłopa, wydaje się sympatyczny. Może przez to, że taki cichy był, zestresowany, ale odrobił lekcje - odpowiedział Don Kasjo.