NAKRĘCONA PRZED I PO WALCE ZUSJE, TRENER ODPOWIADA

Redakcja, Informacja własna

2020-03-29

Pojawiło się naprawdę dużo komentarzy po sobotniej walce wieczoru FAME MMA 6. Mowa oczywiście o zestawieniu kobiet, w którym Marta Linkiewicz na punkty pokonała debiutującą Kamile Smogulecką

Wiele osób zwróciło uwagę na zachowanie ''Zusje'' przed walką, która była nakręcona i nie mogła doczekać się swojego debiutu. Kamila pokazała charakter i mimo krwawienia z nosa robiła co mogła, a dodatkowo momentami krzyczała do swojej przeciwniczki. Wiele osób zarzuca, że Kamila była podczas walki na środkach odurzających. Na te nagrania i słowa szybko odpowiedział Bartosz Chyrek, który był odpowiedzialny za przygotowania Kamili. 

- Chciałbym jako jej trener sprostować wszystkie komentarze, że niby była naćpana. To nie prawda!!! Gówno wiecie !!! Zusje Astafiewa długo już nic nie brała jest po terapii, ma po prostu taki charakter i dała z siebie wszystko. Uważam też,  że pokazała że ma prawdziwe jaja, czego nie można powiedzieć o wielu facetach, którzy walczyli tego wieczoru! Dała dobry show! Brawo dla niej - napisał Bartosz Chyrek.