MACIEJ KAWULSKI O POPKU: CHCIAŁBYM, ABY WRÓCIŁ

Redakcja, Informacja własna

2020-03-29

Trzeba przyznać, że temat Popka Monstera wraca jak bumerang! Od jakiegoś czasu mówi się, że popularny raper wrócił do treningów i myśli nad powrotem do klatki. Oczywiście muzyk z Legnicy następny pojedynek toczyłby w organizacji KSW, która dalej jest nim zainteresowana.

Przypomnijmy, że ''Król Albanii'' swój ostatni pojedynek stoczył w październiku 2018 roku, gdy łatwo przed czasem w Londynie odprawił go Erko Jun. Dla Pawła była to druga przegrana z rzędu i zapowiedział on koniec przygody z MMA. Jak widać zdanie zmienił, a jeszcze nie tak dawno pojawiła się również informacja, że kusząca propozycja pojawiła się nie tylko z KSW, ale i FAME MMA.

- To pytanie do Popka oczywiście. Ja bym bardzo chciał, żeby wrócił. Uważam, że z tych wszystkich kolorowych freaków, to jest dosłownie i w przenośni jeden z najbardziej kolorowych. Popek szczególnie ostatnio prezentuje większą aktywność fizyczną. Dałby jeszcze wiele emocji ludziom. Natomiast to jest oczywiście pytanie do niego. Jeżeli będzie chciał, my mu taką walkę udostępnimy, umożliwimy i na pewno będzie wiele osób, które będą to krytykować - powiedział Maciej Kawulski w programie ''Hejt Park''.