KAROLINA OWCZARZ O POWROCIE DO KLATKI

Karolina Owczarz ma już za sobą 3 zwycięstwa w klatce KSW. W ostatnim pojedynku podczas gali KSW 52 poddała w drugiej rundzie Aleksandrę Rolę. W rozmowie z portalem sport.pl, Owczarz wypowiedziała się na temat kolejnej walki.

- Pewnie nie jest tajemnicą, że miała walczyć w tym roku, w tej połowie roku, w maju, a w tej sytuacji walczyć nie będę. Nie wiadomo kiedy kolejna walka. Nie wiadomo kiedy to wszystko się ustabilizuje. Nawet by mi przez myśl nie przeszło, żeby dzwonić do KSW i się dowiadywać co i jak. Mieli zaplanowane gale w marcu i kwietniu i żadna z nich nie dojdzie do skutku. Myślę więc, że mają troszkę większe problemy na głowie, a jak się sytuacja ustabilizuje na pewno o nas wszystkich zadbają.

Reprezentantka Shark Top Team wykluczyła także możliwość swojego występu w sytuacji gdyby KSW zdecydowało się jednak na organziację majowego eventu.

- Nie mogę trenować, bo treningi, które robię w domu tylko w paru procentach mogą odzwierciedlać to, co robimy na co dzień. Nie ma co ukrywać. Ja nie wystąpię w tej połowie roku. Nawet jeśli KSW zdecyduje się na jakąś galę mniejszą, np. studyjną. Co przecież jest niewykluczone, to ja nie wyobrażam sobie wyjść do walki będąc nieprzygotowaną. Nie umiałabym się przygotować do walki sama, bez sparingów. Dla mnie mocne sparingi są kluczowe w przygotowaniach.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.