KAROLINA KOWALKIEWICZ O SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI W MMA

Aleksander Hutyra, Informacja własna

2020-04-02

Karolina Kowalkiewicz goszcząc w programie Dzień Dobry TVN opowiedziała m.in. o operacji oka po walce Yan Xiaonan a także swojej przyszłości w MMA.

- Czy ono wróci do pełnej sprawności, to się okaże za jakieś dwa, trzy miesiące. Teraz kiedy patrzę na wprost widzę dobrze, widzę pojedynczo, ale kiedy próbuję patrzeć w górę, albo w dół, albo na boki, to jeszcze widzę podwójnie. Jeżeli dalej będzie taka sytuacja, to będę musiała przejść kolejną operację. To będzie już operacja na samym oku, na mięśniach oka.

Kowalkiewicz mimo wygłaszanych niedawno zapewnień, ze chce wrócić doo startów, nie jest pewna swojej przyszłości w sporcie.

- Cały czas nie wiem co będzie dalej. Jeżeli będę musiała przejść kolejną operację, jeżeli proces gojenia się wydłuży, jeśli to nie będzie rok, a będą dwa lata, no to niestety wątpię, żebym powróciła do tego sportu. Teraz mam 35 lat. Zawodowo planowałam walczyć do mniej więcej 37 roku życia. Myślę o przyszłości poza MMA. Chcę założyć rodzinę. Chcę mieć rodzinną przyszłość i chociaż bardzo kocham MMA, jest to bardzo ważna część mojego życia, ale nie podporządkuję wszystkiego pod ten sport.