KHABIB O CONORZE: W KLATCE JEST ZEREM

Conor McGregor w jednym ze swoich ostatnich wpisów nazwał Khabiba tchórzem, po tym jak ten wycofał się z walki z Tonym Fergusonem na UFC 249. Dagestańczyk postanowił odpowiedzieć na słowa krytyki ze strony swojego byłego rywala.

- Nie rozumiem tego. Jak taki gość jak Conor może mówić o tym, że jest w dobrej formie, jak ostatnio dostał ode mnie baty i tłumaczył się bolącą stopą. On jest teraz w formie? Przecież po walce ze mną mówił, że się nie przyłożył i inne bzdury. Kilka dni temu ten człowiek rozesłał wiadomość po świecie, aby ludzie zostali w domach i nie ryzykowali. To chyba jakieś nieporozumienie, bo teraz gada o tym, że mam latać i walczyć. Jak on może kogoś oceniać? Co się stało w 2018 roku? Byłeś po 6 miesiącach przygotowań, zrobiłeś w klatce, co mogłeś, użyłeś całego arsenału i? Odklepałeś, jak kurczak, więc o czym ty w ogóle mówisz? Dopóki jestem w grze, Tony zawsze będzie tymczasowym mistrzem. Conor zawsze będzie numerem dwa. On nic nie może mi zrobić, w klatce jest zerem. Co zrobił, kiedy się spotkaliśmy? Nic, dałem mu czas w stójce i nic.

UFC nie potwierdziło jeszcze co prawda oficjalnie, że walka między Khabibem a Tonym nie dojdzie do skutku w zaplanowanym terminie. Rosjanin podkreśla jednak, ze inny pojedynek go nie interesuje. 

- Oczywiście, kiedy wrócę, Tony będzie nadal czekał. Wierzę w to, że w końcu zawalczymy. Chcę tego, to mój wymarzony pojedynek. Chcę pokazać ludziom, że jestem na innym poziomie. Wszystkie moje umiejętności od kondycji po stójkę i zapasy są czymś kompletnie innym.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.