REAKCJA FERGUSONA NA ODWOŁANIE GALI UFC 249

Podczas gdy UFC ogłaszało, że gala UFC 249 się jednak nie odbędzie, Tony Ferguson udzielał przez telefon wywiadu. El Cucuy w pierwszej chwili był wściekły.

W trakcie rozmowy Fergusona z Brianem Martinem z OC Register, Dana White poinformował, że gala zostaje odwołana, nastała wówczas cisza, a pierwsza reakcja Amerykanina była bardzo wymowna.

- Kur*a, cóż... Ja pier*ole. Będę nadal trenował. Ehh, wiesz co? To musiało się stać z jakiegoś powodu, bądźmy szczerzy. Muszę nadal wierzyć… Cholera, trzeba skupiać się na rzeczach, które mamy pod kontrolą. W tym wypadku jest to nasze tętno i spokojny oddech. Cóż, pozostaje mi nadal zbierać swoje trofea i robić to samo gówno. 

Były tymczasowy mistrz kategorii lekkiej kontynuował, że prawdopodobnie popracuję mocniej nad swoją sylwetką.

- Za każdym razem, kiedy budzę się rano i idę ciężko zasuwać, odmawiam modlitwy i jestem blisko ze swoją rodziną. Syn i żona, robię, co mogę... Zostanę w treningu i może przybiorę trochę masy mięśniowej? Jestem chuderlakiem, więc to nie jest zły pomysł. Postaram się to zrobić, jeżeli upadam, to zawsze się podnoszę. Tak będzie i tym razem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.