ADAMEK O PANDEMII: TO UPOMNIENIE OD BOGA

Tomasz Adamek wrócił ostatnio na medialne czołówki za sprawą kilku mocnych wypowiedzi. Jedna z nich dotyczy paraliżującej świat pandemii koronawirusa, która zbiera śmiertelne żniwo w coraz większej liczbie krajów. Były mistrz świata dwóch kategorii wagowych widzi w zarazie boską rękę.

- Myślę, że jest to (pandemia - przyp.red.) upomnienie, byśmy zaczęli żyć według przykazań Bożych. Piąte przykazanie mówi: nie zabijaj, a ludzie łamią je każdego dnia, dokonując aborcji. To gigantyczna, krwawa ofiara składana szatanowi. Świat idzie w złą stronę, a Bóg nam kiwa palcem. Bóg jest ze mną zawsze, czuję jego obecność - powiedział Adamek w rozmowie z Martą Rawicz z Super Expressu.

Góral zapowiedział też, że napiszę książkę, w której przedstawi swoją prawdziwą historię. Opowieść o życiu boksera ma również zostać sfilmowana. Najpierw jednak ma się odbyć pożegnanie Górala okraszone pokazową walką. Termin - 11 lipca w Bielsku-Białej - się nie zmienia. Adamek ma nadzieję, że do tego czasu pandemia zacznie się cofać.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.