MAŃKOWSKI: NIE BĄDŹ K...A ŚMIESZNY CZŁOWIEKU

Dwudziestego piątego kwietnia we Wrocławiu miała odbyć się gala KSW 53, a w walce wieczoru szykowało nam się świetne starcie polsko-polskie. Nieoficjalnie w kategorii lekkiej Marcin Wrzosek (14-6) miał zmierzyć się z Borysem Mańkowskim (20-8-1). Przypomnijmy, że obaj w przeszłości dzierżyli pas największej organizacji w naszym kraju. Niewykluczone, że zestawienie będzie dalej aktualne i zobaczymy je w planowanych wydarzeniach studyjnych.

''Polish Zoombie'' wraz ze swoim trenerem Łukaszem Zaborowskim byli gośćmi drugiego odcinka ''Oktagon'' transmitowanego na Kanale Sportowym. Wrzosek kierował nieprzychylne uwagi odnośnie kanału YouTube ''Tasmańskiego Diabła''. Na odpowiedź Mańkowskiego nie musieliśmy długo czekać. Reprezentant Czerwonego Smoka był zirytowany słowami Wrzoska! 

- W czasie, gdy wchodziłeś do mojego świata, miałem już 15 zawodowych walk na koncie. I ty śmiesz mówić, że jesteś prawdziwym zawodnikiem, insynuując, że ja nim nie jestem? Nie bądź kurwa śmieszny człowieku. Jeszcze do niedawna w ogóle nie byłoby mowy o tym, żebyś mógł w ogóle ze mną zawalczyć. Mógłbyś o czymś takim tylko sobie pomarzyć. Więc ciesz się, że nastała taka chwila w mojej karierze, że w ogóle może do tego dojść. A co do samego YouTube’a, to widzę, że wciąż o tym pierdolisz, że Borys YouTuber, że zajmij się YouTube’em i inne pierdoły. Ale zapomniałeś chyba, albo nie wiem, jesteś tak kurwa głupi czy nie wiem co, bo dopiero co chciałem stworzyć swój kanał z trenerem Zaborowskim, którego pozdrawiam, ale wam kurwa nie wyszło, bo nawet w tym jesteś kiepski - powiedział Mańkowski.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.