SZPILKA PROPONUJE REWANŻ Z ADAMKIEM

Artur Szpilka (dziś z bilansem walk 24-4, 16 KO) kontra Tomasz Adamek (dziś 53-6, 31 KO) - w tej poruszającej wyobraźnię tłumów konfrontacji górą był w listopadzie 2014 roku bokser z Wieliczki. Teraz temat rewanżu wrócił podczas wirtualnej rozmowy Szpilki z Mateuszem Borkiem.

- Artur był w życiowej formie. Tomek zmęczony życiem w beznadziejnej. Stare czasy. Artur się wybił i zarobił. Tomek do prime już nie wrócił z racji wieku, ale zmienił sztab i dał ludziom w Polsce jeszcze trochę fajnych emocji i dobrego boksu - stwierdził w mediach społecznościowych Borek. ''Szpila'' ciekawie odpowiedział...

- Może rewanż? Na jesień myślę, że ciekawa walka. Ja od tego czasu po kilku KO. Tomek też stoczył kilka ciężkich pojedynków - napisał Artur i dodał niedługo później, że pojedynek mógłby się odbyć w królewskiej dywizji.

Przypomnijmy, że swoim ostatnim, marcowym boju Szpilka pokonał dwa do remisu Siergieja Radczenkę po bardzo kontrowersyjnej decyzji sędziów. Adamek stoczył natomiast ostatnią walkę w karierze w październiku 2018 roku, przegrywając przed czasem z Jarrellem Millerem. W lipcu ''Góral'' ma zamiar pożegnać się z kibicami pokazowym starciem w Bielsku-Białej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.