WOTORE 2: POZNALIŚMY UCZESTNIKÓW TURNIEJU

Już 23-maja ma odbyć się druga edycja Wotore na gołe pięści! Dodajmy, że zainteresowanie już pierwszą galą było naprawdę spore. Zgłoszeń do następnego turnieju było jeszcze więcej! Już możemy zdradzić wam nazwiska, które zobaczymy przy drugim turnieju. Przypomnijmy, że organizacja postawiła na zmiany odnośnie wypchnięć - co było mocno krytykowane..

Karol Grzesiuk
Wiek: 35 lat
Wzrost: 200 cm
Waga: 137 kg
Ostatnim uczestnikiem jest nasz najcięższy zawodnik na codzień trenujący w Fight Gym Kickboxing. Siłę i wytrzymałość buduje pod okiem doświadczonego teamu Barbell Brothers, co stanowi gwarancję dobrego przygotowania. Karol jest także medalistą Mistrzostw Polski w K1 i w formule LowKick. Jego motorem napędowym jest adrenalina, a motywacją, chęć zwycięstwa.

Luca Bergers
Wiek: 33 lata
Waga: 82 kg
Wzrost: 175 cm
Przedostatnim zawodnikiem, który weźmie udział w turnieju jest reprezentant Włoch. Luca nie kalkuluje, nie obawia się wyzwań i mocnych wrażeń. Dowodem na to są jego pojedynki na gołe pięści, a także udział w rozgrywkach historycznej włoskiej odmiany sportu Harpastum, która jest połączenim piłki nożnej, rugby i .... MMA, gdzie niejednokrotnie podczas rozgrywek dochodzi do pojedynków na pięści miedzy zawodnikami.

Michał Bańbuła
Wiek: 39 lat
Waga: 102 kg
Wzrost: 183 cm
Michał to kolejny mocny i doświadczony zawodnik. Na pewno jego największym atutem jest doświadczenie na ringach bokserskich  - na swoim koncie posiada 50 stoczonych walk, ale niech to nikogo nie zmyli, bo od lat trenuje BJJ w sosnowieckim Gracie Barra i dąbrowskim Rio Grappling, pod okiem takich postaci jak Maciej Polok czy Rafał Balicki.

Piotr Łapuć
Wiek 40 lat
Waga 91 kg
Wzrost 181cm
Przedstawiciel Thay Gym Tarnów, mający na swoim koncie liczne występy w różnych federacjach. Najbardziej doświadczony uczestnik, dysponujący silnym ciosem i mocnym charakterem. Piotr daje widowiskowe pojedynki, a w swojej karierze nigdy nie został znokautowany, co świadczy o jego dużej odporności i woli walki. To są z pewnością walory dające gwarancje dobrego widowiska.

Damian Bury
Wiek 28 lat
Waga 125 kg
Wzrost 200 cm
Solidny zawodnik, którego niewątpliwym atutem są warunki fizyczne. Swoją przygodę ze sportami walki rozpoczął w wieku 16 lat. Łokcie, uderzenia głową, ostre wymiany to coś, w czym czuje się świetnie. Pod okiem trenerów Daniela Płonki i Piotra Hałonia pracuje nad każdą płaszczyzną, potrzebna aby efektywnie i efektownie toczyć swoje walki.

Kamil Stolecki
Wiek 24 lata
Waga 88 kg
Wzrost 179 cm
Poznajcie kolejnego zawodnika ze Śląska  skąd wywodzą się twarde charaktery. Młody i ambitny fighter, rozpoczynający swoją karierę od boksu, ale radzący sobie także świetnie w parterze. Swoją szybkość, zwinność ,a także wytrzymałość pokazał w telewizyjnym programie Ninja Warrior Polska.

Eric Olsen
Wiek: 37 lat
Wzrost: 192 cm
Waga: 98 kg
Eric jest wszechstronnym fighterem, w swojej karierze stoczył 87 walk w różnych formułach. Trenuje i podróżuje po całym świecie, jest także aktywnym zawodnikiem walk na gole pięści. Swoje pojedynki toczy w Ameryce, wyspach i innych rejonach świata. Jak sam o sobie pisze „podejmuje wyzwanie gdziekolwiek i z kimkolwiek bez względu na zasady i kategorie wagowe”.

Szymon Nowowiejski
wiek: 28 lat
waga: 115kg
wzrost: 191cm
Reprezentant Tych, który swoje aspiracje do Wotore zgłaszał już przy I edycji. Wtedy jednak wypadek motocyklowy pokrzyżował jego plany. Wyzdrowiał, podniósł się po tym upadku, co daje samo w sobie świadectwo charakteru. Swoje umiejętności szlifuje i podnosi pod okiem m.in. trenera Gabriela Skiby. Reprezentuje Bastion Tychy, kickboksing Tychy oraz Tiger MT. Taka mieszanka daje nam koktajl wybuchowy, który mamy nadzieje eksploduje na II edycji Wotore.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.