WRZOSEK ODPOWIADA MAŃKOWSKIEMU

Konflikt na linii Marcin Wrzosek - Borys Mańkowski z każdą kolejną wypowiedzią medialną jednego z zainteresowanych rośnie do rozmiaru łakomego kąska dla włodarzy KSW. 

Po tym jak Polish Zombie goszcząc w programie Oktagon Live na Kanale Sportowym, między wierszami wbił szpileczkę w Poznaniaka, ten postanowił nie pozostawać dłużny i błyskawicznie odpowiedział na słowa byłego mistrza kategorii piórkowej.

- W czasie, kiedy ty wszedłeś do mojego świata, ja miałem już 15 walk na koncie. I ty śmiesz mówić o tym, że jesteś prawdziwym zawodnikiem insynuując, że ja nim nie jestem? Nie bądź k*rwa śmieszny człowieku. To jest tak żenujące, że nie powinienem o tym w ogóle gadać. Nie powinienem tobie odpowiadać, ale jednak to zrobiłem. Podsumowując. Człowieku, weź się lepiej za siebie, bo patrząc na to, jak wyglądasz, to wydaje mi się, że na 70 kg będzie dla ciebie problem zrobić wagę. Nie wiem, czy ty w ogóle trenujesz? Ale wiesz co, nawet jak nie zrobisz tej wagi, to od ciebie siana nie chcę. Wystarczy mi po prostu bonus za wygraną.

Wrzosek ustosunkował się do słów Diabła Tasmańskiego, zamieszczając na swoim kanale YouTube dedykowane mu nagranie.

- Martwię się o jego zdrowie. Po tym wpier*olu od Roberto Soldica zauważalne są zmiany w jego zachowaniu, mogło tam dojść do jakiegoś uszkodzenia mózgu i jakiejś zmiany. Więc po prostu nie chcę by to robił. YouTube mu fajnie wychodzi, a ja jako kolega po prostu martwię się o niego i wolę by się tym zajął. Jak możesz mnie nazywać hipokrytą skoro sam żebrzesz o donejty, zapominasz wyłączyć kamerę i jak tylko myślisz, że się nie nagrywa, mówisz, że masz tych gości w dupie, żeby ci wpłacali tylko pieniądze i nie chce ci się z nimi gadać. Uważasz mnie za słabego zawodnika, co więc powiesz o swoich klubowych kolegach? Walczyłem z dwoma zawodnikami od ciebie z klubu, których osobiście uważam za mega mocnych i ich pokonałem. Więc musisz mieć słabe mniemanie o nich i to pokazuje jaką jesteś dwulicową osobą. Biegałeś na Fame MMA, lizałeś im dupę by promowali twój kanał, a jak przyszło co do czego to zmieniłeś zdanie, zacząłeś ich cisnąć. Nawet sami właściciele nazwali cię chorągiewką i nie spodziewali się czegoś takiego po tobie. Bo oni ci pomagali a ty zachowałeś się jak zwykła szuja.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.