MACIEJ O KAWULSKI O NAJBLIŻSZEJ PRZYSZŁOŚCI KSW

Póki co nie znamy daty powrotu gal KSW, jednak włodarze organizacji mają już dość sprecyzowane plany co do najbliższej przyszłości. W grę wchodzi kilka scenariuszy organizowania wydarzeń, o czym w programie MMAgazyn opowiedział Maciej Kawulski.

Kawulski wymienił kilka możliwości, które brane są na ten moment pod uwagę. Jedną z nich jest organizowanie gal w studiu.

- Będziemy wówczas w bardziej zagęszczonym tempie organizować gale i będzie można wykupić je pakietowo. W zależności jak będą pracować granice, będziemy zapraszać zawodników z zagranicy, również tych spoza Europy.

Kolejną z opcji jest wiara w to, że wszystko wróci do normy.

- Drugi scenariusz jest taki, że wszystko będzie dobrze, a koronawirus to zwykła ściema, wszyscy wyjdziemy na ulice i będziemy znowu robić imprezy. Na to przyjdzie nam jeszcze jednak trochę poczekać…

Szefostwo KSW rozważa również mniejsze wydarzenia z udziałem publiczności. 

- Planujemy również zrobić wariant przechodni, czyli taki, który zakłada płynne przejście pomiędzy eventami studyjnymi, totalnie bez widowni, poprzez organizację trochę większych gal w halach na kilkaset osób. Następnie, jeśli ta chęć konsumpcjonizmu wzrośnie u ludzi na tyle, że będą chcieli oglądać duże gale, to my jesteśmy gotowi to robić.   

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.