JĘDRZEJCZYK O REWANŻU Z ZHANG: CHCĘ DUŻYCH PIENIĘDZY

Joanna Jędrzejczyk w ostatniej walce podczas gali UFC 248 stanęła po raz kolejny przed szansą zdobycia mistrzowskiego pasa. Polka po pięciu rundach pełnych stójkowych wymian ostatecznie przegrała z aktualną mistrzynią Weili Zhang, a walkę okrzykniętą jedną z najlepszych w historii organizacji. W wywiadzie z MMAJunkie Jędrzejczyk powiedziała, że jeśli miałoby dojść do rewanżu z Chinką, musi zostać spełniony jeden warunek.

- Jestem szczęśliwa, że mogłam dać ludziom to czego chcą. Naprawdę ciężko pracowałam podczas przygotowań i chciałam dać dobrą walkę. Jestem bardzo szczęśliwa. To prawdopodobnie była jedna z lepszych walk w mojej karierze, ale jestem dumna z każdej… To była wojna! Wiem, że ludzie chcą rewanżu, a ja muszę obejrzeć jeszcze pierwszą walkę, bo tego nie zrobiłam. Duże pieniądze – to tyle. Tego chcę. Nie muszę zarabiać więcej, ale to money fight, więc chcę kawałek tortu. Ta walka jest naprawdę duża. Nie byliśmy nawet głównym starciem tej gali a daliśmy świetny pojedynek. Ludzie uwielbiają oglądać takie starcia… Teraz tylko duże rzeczy.

Po walce była mistrzyni dywizji do 115 funtów planowała dłuższą przerwę, ale jej plany mogą ulec zmianie.

- Ostatnio mówiłam, że nie walczę przez następne 12 miesięcy, ale kilka dni pisałam z Daną Whitem i powiedziałam mu, że chcę walczyć. Tak to wygląda. Nigdy nie wiesz czy nie wstaniesz pewnego dnia i powiesz - ok, wyjeżdżam do USA i zaczynam przygotowania, podpiszmy kontrakt. UFC potrzebuje wielkich walk i mój rewanż z Zhang będzie głośnym pojedynkiem. Potrzebują takich starć. Zobaczymy co się wydarzy, na ten moment tego nie wiem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.