KAWULSKI ZAPOWIADA KOLEJNY ODCINEK TYLKO JEDEN

W piątek o godzinie 22.10 na antenie Polsatu wyemitowany zostanie szósty odcinek programu Tylko Jeden, w którym główną nagrodą jest kontrakt z organziacją KSW. Współwłaściciel organizacji Maciej Kawulski zapowiada, że odcinek wyłoni nowe gwiazdy.

- Czasem wielkie rzeczy dzieją się bez owacji na stojąco, nie zawsze w tłumie przy dźwiękach muzyki. Czasem epickie momenty i bohaterowie rodzą się w ciszy. Dzisiejszy program Tylko Jeden przyniesie nam wszystkim paradoksalnie aż czterech zwycięzców i aż dwa heroiczne starcia. Bez kalkulacji i kunktatorstwa w pogoni za marzeniami całemu światu objawią się nowe, przyszłe gwiazdy KSW. Ci, którzy kochają prawdziwe emocje, a nie udawany glamour, muszą dziś o 22 włączyć Polsat.

Pierwszą walkę półfinałową stoczą Piotr Walawski oraz Adrian Bartosiński. Obaj zawodnicy mieli okazję zmierzyć się w 2013 roku w walce amatorskiej i wówczas górą był Walawski. Bartosiński do półfinału trafił, pokonując w walce ćwierćfinałowej Kamila Dołgowskiego, po tym jak lekarz nie pozwolił na kontynuowanie przez niego pojedynku , natomiast Walawski zwyciężył na pełnym dystansie po wyrównanym starciu z Pawłem Kiełkiem.

Drugą parę półfinałową tworzyć będą Marcin Krakowiak oraz Tomasz Romanowski. Pierwszy w ćwierćfinale pokonał Pawła Kiełkaprzez poddanie w drugiej rundzie, zaś Romanowski po pełnej stójkowych wymian batalii zwyciężył decyzją jenogłośną sędziów z Mariuszem Radziszewskim. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.