TYLKO JEDEN: BARTOSIŃSKI ZASTOPOWAŁ WALAWSKIEGO

Adrian Bartosiński nie miał łatwego zadania, ale dopiął swego i ma za sobą udany rewanż za amatorską karierę. Wojownik z Rawy Mazowieckiej w dogrywce przed czasem odprawił Piotra Walawskiego, który w programie pokazał się z naprawdę dobrej strony!

Walawski od początku rozpoczął od niskich kopnięć oraz frontów na tułów. Było też celne wysokie kopnięcie! Bartosiński szedł do przodu i coraz częściej dochodził do celu. Adrian przy siatce zdobył obalenie, ale ''Leda'' wstawał. ''Bartos'' jeszcze w tej rundzie zdobył dwa obalenia choć wydawało się, że w końcówce uda się to dla wojownika z Łodzi.

W drugiej rundzie Adrian zaczął ponownie trafiać ciosami, a zaraz szedł po nogi. Była to udana próba, ale przy drugiej Piotrek wykorzystał okazję i znalazł się w dosiadzie. Będąc zza plecami szukał duszenia, ale stracił pozycję. Walka wróciła do stójki Adrian znów sprowadził i też miał próbę trójkąta nogami.

Sędziowie ogłosili dogrywkę, a w niej obudził się instynkt łowcy. ''Bartos'' od początku ruszył z ciosami. Była następna próba podbródkowego, która wstrząsnęła przeciwnikiem. Ciosy w parterze były dokończeniem dzieła.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.