TYLKO JEDEN: ALEŻ WOJNA, ROMANOWSKI W FINALE!

To była wojna, na którą czekali kibice! Tomasz Romanowski drugi raz cały dystans, ale ponownie świetna dyspozycja. Wojownik z Stargardu Szczecińskiego po krwawym boju i dogrywce pokonał Marcina Krakowiaka, który pokazał się w programie z dobrej strony. Tym samym 'Tommy' w finale zmierzy się z Adrianem Bartosińskim.

Krakowiak rozpoczął od niskich kopnięć, a przy pierwszym było poślizgnięcie, ale szybko wstał. Marcin szedł do przodu z ciosami, ale twardy Romanowski od razu odpowiadał seriami. W końcówce Tomek nawiązał przewagę, było też sporo ciosów na korpus, a na twarzy rywala pojawiło się rozcięcie.

W drugiej rundzie Krakowiak ponownie ruszył do przodu i trafił potwornym kolanem! Twardziel Romanowski szybko doszedł do siebie i również starał się wyprowadzać sporo kolan. Tomek próbował też obalić, ale to się nie udało, a w końcówce zainkasował wysokie kopnięcie.

Sędziowie ponownie ogłosili dogrywkę, w której kondycyjnie lepiej wyglądał Romanowski. Wyprzedzał on akcje przeciwnika, ale co ważne ciągle bił na doły. Krakowiak pokazał, że jest prawdziwym twardzielem, a w końcówce zrobił co mógł, aby jeszcze zaskoczyć - zabrakło jednak sił i czasu. Brawo Wojownicy!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.