DYREKTOR TVP SPORT ODPOWIADA SZPILCE

Wszystko wskazuje na to, że walki z udziałem Artura Szpilki nie będą transmitowane już na antenie telewizji TVP. Dyrektor TVP Sport Marek Szkolnikowski umieścił na swoim Tweeterze wpis, w którym odniósł się do słów Szpilki wypowiedzianych w programie - W Ringu

- Nie oglądałem programu z Arturem Szpilką, ale podobno nadal nie wie, że przegrał walkę z Radczenką i po raz kolejny zaatakował komentatorów TVP Sport. Dziękujemy za współpracę i życzymy powodzenia w dalszej karierze… - napisał Szkolnikowski, uszczypliwie umieszczajac karierę w cudzysłowie.

Szkolnikowski odniósł się do wypowiedzi Szpilki, który goszcząc w programie - W Ringu, zapytany przez Mateusza Borka o walkę z Radczenką, nie pozostawił suchej nitki na komentatorach tego pojedynku. 

- Raz, bo oglądałem nagrane bez głosu, bo chciałem to zobaczyć w ten sposób. Uważam do tej pory, że pieprzyli głupoty, bo można coś powiedzieć, ale nie tak skandalicznie, jak oni to powiedzieli. To też w jakimś sensie wywołało lawinę ludzi i taki hejt. Ja rozumiem, jakby był remis to z pełną odpowiedzialnością nie przyczepiłby się do tego nikt. Dali wygraną. Dobra, powiedzmy, że się z tym nie zgadzam, bo remis byłby idealny, ale mówienie o skandalu, złodziejach i o tym wszystkim. To, co w Niemczech oglądałem to przechodziło ludzkie pojęcie. Chłop dostał na przykład cztery nokdauny i on wygrywał. A tutaj? Jest jedna rzecz jeszcze, już nie chcę się bronić. Była sytuacja tego typu, że drugi nokdaun to tak naprawdę biłem takie przejście i on mnie wywrócił, jak przechodziłem, to nie był czysty nokdaun, ale był. Sędzia zaliczył. Druga rzecz. W dziesiątej rundzie było odwrotnie. Ja trafiałem, sędzia przerwał. Pomijając to, była walka u siebie. Moglibyśmy dać nawet wygraną, a jak nie, to remis w ostateczności, żeby zamknąć ten temat. Tak, jak mówię, rewanż jest do zrobienia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.