MACIEJ KAWULSKI: JESTEŚMY W TRAKCIE ROZMÓW

Frank Mir (19-3) były mistrz UFC zdradził, że niebawem będzie wolny agentem i nie wyklucza przejścia do nowej organizacji. 40-latek zdradził, że chętnie pojawi się na KSW, aby zmierzyć się z Mariuszem Pudzianowskim (13-7). Przypomnijmy, że dla naszego reprezentanta byłaby to druga walka, w której zmierzyłby się z zawodnikiem, który wcześniej dzierżył pas największej organizacji na świecie. Mówimy tu o początkach kariery Mariusza i walce w 2010 roku z Timem Sylvią.

O ten ciekawy angaż został oczywiście zapytany Maciej Kawulski jeden z właścicieli KSW. Jak się okazuje już w tym momencie są prowadzone rozmowy. Trzeba przyznać, że angaż i występ takiego nazwiska jak Mir dla polskiego środowiska mógłby się okazać wielkim hitem.

- Jesteśmy w trakcie rozmów. To jest pomysł na wzmocnienie kategorii ciężkiej, która jak to zwykle u ciężkich bywa, ma taką tendencję do zadławienia się na jakiś czas i do stagnacji. Nie podrzucania raz na jakiś czas torfu powoduje, że sytuacja zwalnia i to jest nasz pomysł, by troszkę zamieszać - powiedział Kawulski w programie Oktagon Live. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.