NAJMAN ZAPRASZA ŚWIERCZEWSKIEGO NA SPARING

Były reprezentant Polski w piłce nożnej, który ma za sobą debiut w formule MMA Piotr Świerczewski, stwierdził w w jednym z ostatnich wywiadów, że Marcin Najman bałby się z nim zawalczyć. W odpowiedzi na te słowa 'El Testosteron' postanowił zaprosić go na sparing, podkreślając, że w FAME MMA, czyli organziacji, dla której toczy aktualnie pojedynki, nie ma dla niego miejsca.

Świerczewski odnosząc się do wypowiedzi Najmana, w której został przez niego wywołany do tablicy, powiedział, że Częstochowianin nie wyszedłby z nim do walki.

- Będzie mu wstyd przegrać z Piotrem Świerczewskim piłkarzem więc on ze mną nigdy nie zawalczy, bo najzwyczajniej w świecie będzie się bał. Woli przegrać z Tomkiem Adamkiem bo będzie fajnie, że przegrał z mistrzem świata w boksie, a z Piotrem Świerczewskim 48 letnim piłkarzem, jeśli przegra to będzie wstyd i hańba, dlatego ze mną nie będzie walczył.

Najman w zamieszczonym na swoich mediach społecznościowych nagraniu odpowiedział na te słowa byłego piłkarza, zapraszając go na wspólny sparing.

- W ostatnich dniach uaktywnił się bardzo Piotr Świerczewski. Zaczął krzyczeć, obrażać, grozić. A to wszystko spowodowane jest wyłącznie tylko tym, że wie od kilku dni, że ja na dłużej pozostaję z FAME MMA. On, o ile traktowany jest jako gwiazda FFF, to wie że w FAME MMA nie ma dla niego miejsca. Dlatego walka ta staje się praktycznie niemożliwa. To z kolei powoduje, że koło nosa przeszła mu wielka wypłata, stąd te frustracje i ataki w moim kierunku. Posłuchaj frajerzyno jeśli masz choć trochę godności i honoru, jeżeli bierzesz odpowiedzialność za to, co mówisz, to zabieraj rękawice, przyjeżdżaj do Częstochowy i się sprawdzimy. Od jutra każdego dnia jestem do dyspozycji.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.