TOMASZ DRWAL CHCE WRÓCIĆ, CELUJE W DUŻE WALKI

To już pewne Tomasz Drwal (21-5-1) po długiej przerwie wróci do klatki, aby jeszcze wielu zaskoczyć swoją dyspozycją. 38-latek chciałby dużych pojedynków i liczy, że do nich dojdzie już niebawem.

''Gorilla'' swoje ostatnie starcie w MMA stoczył w 2015 roku, gdy niespodziewanie zadebiutował w organizacji KSW. Przypomnijmy, że wstępnie w debiucie miał zmierzyć się z Mamedem Khalidovem. Ostatecznie była to 31-edycja i hitowe zestawienie z Michałem Materlą. Po zażartym boju Drwal przegrał przed czasem zaledwie 4-sekundy przed końcem walki.

- Jestem już po rozmowach i 11-lipca prawdopodobnie będzie moja walka.Choć jeszcze nie wiem z kim. Pojedynek będzie w organizacji KSW i tyle na ten moment mogę powiedzieć (..) Zobaczę, jak to wszystko wyjdzie po tych pięciu latach. Dopiero wtedy będziemy rozmawiać i myśleć o topowych zawodnikach z mojej kategorii wagowej i wiekowej. Mam nadzieję, że rozpędzę się z walki na walkę i zrobimy to starcie z Michałem i może też z Mamedem - powiedział Drwal w programie Coloseum. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.