KITA DO BAJORA: BIJESZ SIĘ CZY JESTEŚ PIZDĄ

Gorąco na linii Szymon Bajor (20-8) vs Michał Kita (18-11-1), a emocje jeszcze bardziej podgrzał ich udział w czwartkowym odcinku Coloseum. 'Masakra' jest przekonany, że w ewentualnym starciu będzie zwycięzcą i liczy, że Bajor zmieni zdanie..

Wydaje się, że będzie ciężko, bo Szymon jest aktualnym pretendentem do pasa, a pojedynek z Michałem w tej stawce nie wydaje mu się sprawiedliwy. Bajor od samego początku mówił, że jego zdaniem jego doświadczony rodak powinien stoczyć jedną-dwie walki w organizacji, a wtedy się domagać walki o najwyższą stawkę w FEN.

- Powiedziałem, że jeśli moje warunki zostaną przez FEN spełnione, to ja biorę każdą walkę, będę walczył z każdym. Jeżeli tak się stanie, to ja zawalczę z tobą, tak jak mówiłem (..) Wszystko to są twoje wykręty. Jedno,  to wiesz, co się stanie, jakby do naszej walki doszło. I na siłę próbujesz odwrócić kota ogonem. Tak jak to już ci napisałem. Konkretnie, albo się ze mną bijesz, nie kiedy, co, jak tylko albo masz jaja i jesteś facetem, albo jesteś zwykłą pizdą, a nie zawodnikiem. Bo już mnie to zaczyna drażnić. Wszyscy dobrze wiemy, a przede wszystkim ty wiesz, czemu nie chcesz się ze mną bić. (..) Najpierw ściemniałeś coś o naszej przyjaźni, której nigdy nie było, teraz ściemniasz, że ja muszę coś zrobić dla federacji - powiedział Kita.

-  Na początku to chciałem się przywitać. Cześć Michał, fajnie że możemy pogadać, choć nie stać cię było na telefon do mnie, ale redaktorzy cię wyręczyli. (..) Nie, nie chcę z nim walczyć. Decyzję już podjąłem, razem z moim sztabem trenerskim. Do tej walki nie dojdzie, więc te hejty w moją stronę nie są Michał, potrzebne (..) Nie jest jest czas na tę walkę. Michał wchodzi do organizacji, niech udowodni, niech pokaże swoje umiejętności w tej organizacji, do której wchodzi i później ja nie widzę problemu, zawalczę z każdym, nawet z tobą - odpowiadał Bajor.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.