AKOP SZOSTAK JESZCZE W TYM ROKU ZAWALCZY W ACA?

Przedstawiciel czołowej europejskiej organizacji ACA - Baysangur Edelbiev, goszcząc w programie 'W narożniku' zdradził kilka ciekawych planów, dotyczących przyszłych wydarzeń.

Jednym z pierwszych poruszonych wątków był oczywiście Piotr Strus i jego szansę na walkę o pas mistrzowski organizacji. 

- Ja myślę, że walka Piotrka Strusa z Rafałem Haratykiem będzie bardzo wyrównana. Piotr jest pierwszym pretendentem, ale jeżeli przegra to jego miejsce zajmie Rafał. Mam nadzieję, że dojdzie do tej walki, o polsko-polskie starcie nie musimy się martwić.

Edelbiev także w pochlebnych słowach wyraził się o nowych nabytkach organziacji, czyli Kamilu Oniszczuku oraz Bartoszu Leśko

Sporym zaskoczeniem może być fakt, że prowadzone są także rozmowy z Akopem Szostakiem, który miałby zadebiutować w ACA w tym roku.

- Z Akopem Szostakiem jest taka sytuacja, że bardzo go lubię i szanuję. Wiem, ile gość wkłada pracy w swoje treningi, niestety walki mu nie wychodzą. Pojedynek ma inne prawa i często wychodzi odwrotnie. Przyznaję, że rozmowy były i nawet dwa dni temu kontaktowaliśmy się ze sobą. Jeżeli się wszystko ułoży, to Akop u nas zawalczy. Różni ludzie u nas walczyli i rekordy 0-1. Szostak ciężko haruje i może wnieść coś do organizacji, ja do tego nic nie mam. Posłuchaj, każdy rynek jest inny. Trzeba się dostosować, musimy uderzyć w ludzi i dostosować kartę do oglądalności. Taki Radek Paczuski robi świetną robotę przy sprzedaży biletów w Warszawie. Jeżeli polski rynek potrzebuje głośnych ludzi, to trzeba się dostosować. Ja teraz ogłoszę Strus vs Haratyk i będzie 10 komentarzy, ogłoszę Akopa i wszyscy będą o tym mówić. Ja mogę zrobić świetną, sportową kartę i trafi ona do 1000 osób, oni powiedzą, że jest świetnie. Z tych 1000 osób przyjdzie 300, nie mamy takiej rzeszy fanów MMA. Można tak samo powiedzieć, że o 3 nad ranem walki Asi Jędrzejczyk czy Janka Błachowicza też nie generują ogromnej oglądalności. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.