ASKHAM NIE CHCE SZYBKIEGO REWANŻU Z MAMEDEM

Aktualny mistrz KSW wagi średniej Scott Askham z niechęcią odniósł się do prośby Mameda Khalidova o natychmiastowy rewanż. Przypomnijmy, że obaj fighterzy mieli okazję się zmierzyć podczas gali KSW 52 i po trzech rundach sędziowie jednogłośnie odrzekli zwycięstwo Anglika.

Scott Askham za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że najbardziej usatysfakcjonowałyby go nowe wyzwania, a nazwiska jakimi jest zainteresowany to Tomasz Narkun, Abyspiyan Magomedov czy też Albert Duraev.

- Chodzą plotki, że KSW chce mojego rewanżu z Mamedem. Dla mnie ta walka nie ma sensu. Nie chce mi się obijać każdego podwójnie, żeby coś udowadniać. Jestem lepszy. Wszyscy widzą jak się kończyły rewanże ( Mój z Materlą i Narkuna z Mamedem). Wolę powalczyć z jakimś z nowych nabytków KSW – Magomedov albo Duraev i mieć jakieś nowe wyzwanie. Osobiście uważam, że powinien być jakiś eliminator do walki o pas ze mną, a ja czekając mogę powalczyć z Narkunem o pas wagi półciężkiej.- powiedział aktualny mistrz wagi średniej KSW Scott Askham.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.