WACH O TYSONIE: 15 LAT PRZERWY, NIE DA SIĘ OSZUKAĆ

Kornel Ostałowski, Informacja własna

2020-05-22

Mariusz Wach w rozmowie z portalem ringpolska.pl został zapytany o jego zdanie na temat powrotu legendarnego Mike'a Tysona na ring.  W pierwszej kolejności "Wiking" został poproszony o ocenę materiałów z treningu bestii i stwierdził, że na wideo naprawdę dobrze wygląda ale chciałby go zobaczyć jak będzie się prezentował po przeboksowaniu 6 rund.

- Fajnie to wygląda, ale to jedna akcja przez 2 sekundy. Chciałbym jednak zobaczyć, jak zachowa się on po szóstej rundzie. Myślę, że w tym aspekcie czasu nie da się oszukać. Dynamika i spryt to pamięć mięśniowa i tego nie da się skasować. Widać, że wziął się za treningi, gdyż wygląda o wiele lepiej niż na zdjęciach sprzed dwóch lat.- Powiedział Mariusz Wach dla portalu ringpolska.pl

Podczas rozmowy z portalem ringpolska.pl została także poruszona kwestia tego jakie szanse miałby Tyson na ringu zawodowym i zdaniem Mariusza nie miałby obecnie czego szukać.

- Takie walki pokazowe, jak z Holyfieldem, czy innymi mistrzami są ok i sam chętnie bym to obejrzał. Nie chciałbym jednak, by toczył on jakiś normalny pojedynek rankingowy, w którym dostawałby lanie od przeciętnego zawodnika.- oznajmił Polski bokser.