KSW: JANIKOWSKI-DRWAL, CO WY NA TO?

W programie Coloseum, który odbył się w czwartek Tomasz Drwal zapowiedział powrót do federacji KSW i to już 11 lipca. Kierując się przeciekami bardzo możliwe jest zestawienie "Gorilli" z naszym olimpijczykiem Damianem Janikowskim. Początkowo serwis PolishFighters.info poinformował o tym, że KSW planuje zestawić ze sobą obu zawodników, zaraz po tym sam Tomasz Drwal odniósł się do owego starcia poprzez swoją stronę w serwisie społecznościowym Facebook i zapytał fanów czy są otwarci na dane zestawienie, 

Ostatni raz Tomasz Drwal widziany był w formule MMA 5 lat temu podczas gali KSW 31, gdzie został znokautowany przez Michała Materle w 3 rundzie. Krakowianin stoczyl także w 2017 roku pojedynek bokserski podczas gali Wieczór Walk R8 w Krakowie, gdzie znokautował Luiza Abdalle.

Damian Janikowski w ostatnich czterech walkach jego rekord wynosi 1-3. Najpierw na gali KSW 45 został znokautowany przez Michała Materle już w pierwszej rundzie, a następnie na gali KSW 47 po mimo świetnych dwóch rund niespodziewanie został znokautowany wysokim kopnięciem przez Serba Aleksandra Ilica w trzeciej rundzie. Wrocławianin po dwóch porażkach zdołał się odbudować na gali KSW 50, gdzie błyskawicznie pokonał Tony'ego Gilesa przez jego werbalne poddanie. Kolejny pojedynek Janikowski stoczył podczas gali KSW 52, gdzie po emocjonującym pojedynku został znokautowany przez Szymona Kołeckiego w drugiej rundzie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.