GAMROT ODPOWIADA: ZRÓBMY TESTY NAWET DZIŚ

Arkadiusz Hnida, Informacja własna

2020-05-22

Mateusz Gamrot (15-0) jest pewny siebie przed zakończeniem trylogii z Normanem Parke (28-6-1). Do tego zestawienia ma dojść już 11-lipca, a w stawce oczywiście będzie pas mistrzowski. Gamrot odpowiedział na ostatni wpis Parke'a, który sugeruje, że nasz reprezentant jest na dopingu.

Do ich pierwszej walki doszło na Stadionie Narodowym i było to bez wątpienia największe wyzwanie w dotychczasowej karierze MMA naszego reprezentanta. 29-latek po bliskiej walce sędziowie wskazali jednogłośne zwycięstwo jeszcze Ankosiaka. Do drugiego ich starcia doszło szybko, bo po niecałych 5-miesiącach, a emocji było nie mniej. ''Gamer'' na terenie rywala wyglądał zdecydowanie lepiej, ale niestety po zamieszaniu (palec w oko) ogłoszono NC (walka nieodbyta).

- Mogę prosto skwitować, zrobimy testy? Zróbmy testy od razu. Jestem jak najbardziej za. Zróbmy testy dzisiaj, zróbmy za dwa tygodnie. Nie wiem jak federacja KSW się na to zapatruje. Bicki są napakowane, brzuch jest bardzo wyżyłowany, ale testy możemy robić każdego dnia i o każdej porze - deklaruje Gamrot w czwartkowym odcinku Oktagon Live.