JURAS O WALKACH: TRZEBA SIĘ MOCNO ZASTANOWIĆ

Nie tak dawno mówiło się o naprawdę gorącym zestawieniu w kategorii półciężkiej. Mowa oczywiście o starciu weterana Łukasza Jurkowskiego (17-11) z Szymonem Kołeckim (8-1), który w szybkim czasie poczynił duży postęp. Przypomnijmy, że wstępnie ich zestawienie miało odbyć się na majowej gali KSW w Warszawie, do której nie doszło z powodu panującego koronawirusa. Czy dojdzie do niego na studyjnym evencie?

''Juras'' należy do ludzi, którzy na brak pracy nie narzekają, a dodatkowo może pochwalić się jako osoba z wieloma talentami. Ciągłe projekty, uczestniczenie w różnych przedsięwzięciach, a przy tym czas na przygotowania do ważnej zawodowej walki? Ciężko to pogodzić o czym wspomina Jurkowski w swoim wpisie w mediach społecznościowych.

- Trzeba się mocno zastanowić nad tym co dalej ze sportem i walkami na poziomie zawodowym. Powodów jest kilka.Zaniedbałem się mocno, a dzisiejszy trening z Robert Złoty Złotkowski mocno zweryfikował mój aktualny poziom. Nie ma co płakać trzeba brać się za robotę na poważnie, a nie „bo praca” „bo obowiązki” „bo fajny projekt”. Czas pokaże czy uda się wszystko pogodzić. Póki co start od zera. Dla siebie. Dobrego wieczoru - napisał Juras. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.