WYBRAŃCZYK GOTOWA ZADEBIUTOWAĆ, BYŁY OFERTY

Artur Szpilka wraz ze swoją wybranką Kamila Wybrańczyk gościł w 'Jurasówce'. Jak wiemy Kamila zajęła się zdecydowanie mocniej muzyką, ale to nie oznacza, że dalej nie rozwija się na macie. Wybrańczyk robi postęp i jak zapewnia jest gotowa na zawodowy debiut. Będzie na to szansa, ponieważ dostawała już oferty choćby z FAME MMA.

- Mam w planach. W tamtym roku dostałam taką propozycję na przykład z FAME MMA. Z tym, że telefon, który został do mnie wykonany brzmiał ''możemy Pani zaproponować tyle i tyle, bo tyle dostają inne dziewczyny''. Tylko ja nie jestem inna dziewczyna, bo jak to powiedziałam Panu, który do mnie dzwonił ''jeżeli mam z siebie robić na przeproszeniem małpę w tym cyrku, bo to nie jest jednak jakaś federacja, która jest taka poważna'' (..) Stwierdziłam, że jeśli mam robić z siebie małpę w tym cyrku no to niech przynajmniej dobrze zapłacą. Jeśli dobrze nie zapłacą to po co mam tam iść? To nie jest jakiś mój priorytet żeby tam iść i walczyć, bo ja i tak walczę, trenuje, bo trenuje to z pasji. Robię to wyłącznie dla siebie, nie robię to dlatego aby tam iść i zarobić jakąś kasę - powiedział Wybrańczyk w audycji newonce.sport.

Kamila oczywiście została również zapytana o potencjalną przeciwniczkę. Jeśli mowa o FAME MMA to już widzieliśmy parę starć kobiet, ale Wybrańczyk deklaruje, że nie zamierza nawet słyszeć o zestawieniu z siostrami Godlewskimi. Jakieś pomysły/jak myślicie kto byłby dobrym rozwiązaniem?

- Ja to zawsze mówię tak, bo zawsze dostaję bardzo dużo pytań na instagramie czy kiedyś mnie zobaczy gdzieś w klatce. A ja zadaję zawsze odwrotne pytanie. Czy ktoś chciałby ze mną walczyć? Bo ja mogę walczyć z każdym, ale czy ktoś chciałby ze mną walczyć? Poważnie, nie wyjeżdzać mi tu tylko z Godlewskimi. Błagam - przyznała Kamila Wybrańczyk.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.