SZPILA: Z PRZYJEMNOŚCIĄ MÓGŁBYM MU MORDĘ OBIĆ

Artur Szpilka nie zamierza się poddawać i pod koniec roku planuje wrócić na ring. Oczywiście mowa o natychmiastowym rewanżu, po którym popularny 'Szpila' miałby zakończyć swoją współpracę z promotorem Andrzejem Wasilewskim. Przypomnijmy, że wojownik z Wieliczki postanowił po latach wrócić do kategorii cruiser.

Szpilka został zapytany o jego potencjalne zestawienie z Tomaszem Oświecińskim, do którego najpewniej doszłoby w organizacji KSW. Skąd te pytanie? Przypominamy ''Strachu'' po ciężkiej, ale zwycięskiej walce z Popkiem Monsterem wyjawił z kim chciałby następnej walki. Mowa była o Szpilce, przy którym pojawiły się obelgi z ust Oświecińskiego. Szybko na Artura Szpilkę w klatce nie musieliśmy czekać, a wtedy dopiero było zamieszanie..

- Na początku sobie tak myślałem, ale z drugiej strony z przyjemnością mógłbym mu mordę obić. Ciężko mi się w tej sytuacji postawić, nazwałbym po swojemu tego osobnika, ale nie chciałbym się już odnosić personalnie do tej osoby - powiedział Szpilka w rozmowie z portalem mma.pl.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.