NAJMAN: MOJE POŻEGNANIE ODBĘDZIE SIĘ W 2 AKTACH

Marcin Najman już 5 września stoczy swój pożegnalny pojedynek. Podczas FAME MMA 7 odnotuje swoją trzecią walkę w organizacji. Przeciwnika byłego boksera mamy poznać podczas najbliższej konferencji prasowej. Częstochowianin od razu zdementował informacje, że to on miałby zmierzyć się z Popkiem Monsterem.

- Posłuchajcie nie włączajcie mnie do dyskusji o tym kto będzie rywalem Popka na najbliższej gali FAME MMA. Widziałem w tych komentarzach bardzo dużo spekulacji, że to ja mam być niby jego rywalem, więc pragnę stanowczo zdementować. Moje pożegnanie odbędzie się w dwóch aktach i gwarantuje wam, że te zestawienie finalnie będzie dużo bardzo ciekawsze niż zestawienie mnie z Popkiem - powiedział Marcin Najman.

Najman w swoim filmiku w mediach społecznościowych postanowił również pospekulować i wypowiedzieć swoje zdanie na temat potencjalnego rywala Popka w debiucie w FAME MMA. Trzeba przyznać, że Marcin Najman zawsze miał głowę na karku i jego pomysły są po prostu dobre.

- Gdybym był włodarzem FAME MMA i tak jak wy chciałbym pospekulować kogo najchętniej bym widział jako jego przeciwnika to w pierwszej kolejności Pomidora, w drugiej może Żuroma, a jeśliby te dwie opcje nie wypaliły to wiem, że ''Bestia'' Piechowiak do takiej walki aż się pali. Czeka w blokach na zielone światło, więc kto wie - skwitował Najman.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.