BABILON 14: GUMIENNA ZWYCIĘSKA PO DUŻYCH EMOCJACH

Róża Gumienna (2-0) udowodniła, że zrobiła spory progres w mieszanych sztukach walki, do których przeszła z kick-boxingu. Reprezentantka Puncher Wrocław nie miała małego wyzwania, ale ostatecznie w drugiej rundzie znalazła sposób na charakterną Aldine Seferović (0-1).

Już na początku walki Róża miała ciężki moment, bo przyjęła mocny cios. Aldona pracowała nad obaleniem, ale sama dwukrotnie lądowała na plecach. Seferović próbowała zaskoczyć trójkątem nogami i wydawało się, że może to być bliskie realizacji. W stójce Gumienna atakowała kolanami, ale Aldona dopięła swego popisując się rzutem przez biodro. W końcówce odwróciły się role i Róża miała swoją szansę zachodząc zza plecy, ale zabrakło już czasu.

Drugą rundę dobrze rozpoczęła Polka, która trafiała kopnięciami niskimi i na tułów. Seferović idzie w nogi, ale ponownie ląduje na plecach. Aldona jeszcze dwukrotnie postraszyła próbą balachy. Gumienna wykorzystywała siłę fizyczną, a dodatkowo pracowała mocnym ground pound. Przyszedł czas na dosiad, a tam już dokończenie dzieła.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.