CHARYTATYWNA GALA MMA i K-1

Redakcja, Informacja własna

2020-07-06

25 października b.r. w Katowicach odbędzie się Charytatywna Gala MMA i K-1, którą nasza redakcja będzie transmitowała na żywo. Galę organizuje Fundacja wspierania kultury śląskiej i sportu 'Silesia', a towarzyszy jego logo i skrót WIP, który należy odczytywać jako 'Walcz i Pomagaj'.

Fani sportów walki będą mogli na własne oczy zobaczyć galę, podczas której wystąpią osoby chcące spróbować swoich sił w ringu, które na co dzień odnajdują w zupełnie innych dziedzinach życia, ale kochają sporty walki i chcą spróbować swoich sił. Wszystko po to, by zrealizować charytatywny cel, a nadrzędnym celem organizowanego widowiska jest zbiórka funduszy na cele charytatywne.

Warto jednak zaznaczyć, że już sam udział osób, które do tej pory sporty walki co najwyżej widziały w telewizji, jest niesamowitym przeżyciem. Płaszczyzny na których spotkają się adepci sztuk walki, to przede wszystkim MMA i K-1. W harmonogramie imprezy znaleźć się mają również ciekawe niespodzianki i konkursy.

Organizatorzy poszukują osób, które chcą spełnić swoje marzenia i wystąpić na ringu, a do tej pory z tą dyscypliną zawodowo nie mieli nic wspólnego. Nabory prowadzone są w różnych kategoriach wagowych. Karty walk wciąż są otwarte. Zapisy na e-mail: biuro@silesianmma.pl