INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA

Wczraj o godzinie 11:00 rozpoczęły się dobrze obsadzone Indywidualne Mistrzostwa Śląska. Zgłoszono 132 zawodników z 23 klubów. Prezentujemy wyniki walk i zestawienie dzisiejszych ćwierćfinałów. Walki finałowe na żywo na BOKSER.ORG!

Poniżej prezentujemy Wam listę startujących zawodników.

Kadeci
Kategoria 46kg

Sebastian Kawulok (GUKS Carbo Gliwice)
Kategoria 48kg
Ksawier Blecharz (JKB Jawor Team Jaworzno)
Kacper Słomka (KS Górnik Sosnowiec)
Kategoria 50kg
Damian Gąsior (BKS Jastrzębie)
Szymon Musioł (MOSM Tychy)
Kategoria 52kg
Jakub Targiel (MOSM Tvchv)
Artur Proksa (TS Czarni Góral Żywiec)
Kategoria 54kg
Brajan Moś (DKB Dąbrowa Górnicza)
Jakub Judycki (KS Garda Gierałtowice)
Jacek Targiel (MOSM Tychy)
Kategoria 57kg
Jakub Chrząstek (Akademia Boksu Roberta Gortata)
Sylwester Szczęch (GUKS Carbo Gliwice)
Mateusz Weinert (KS Garda Gierałtowice)
Nikodem Then (KS Garda Gierałtowice)
Patryk Winder (KS Olimpijczyk Katowice)
Bartłomiej Rośkowicz (MOSM Tychy)
Oliwier Lach (TS Czarni Góral Żywiec)
Kategoria 60kg
Olaf Gross (GUKS Carbo Gliwice)
Bartosz Deszcz (JKB Jawor Team Jaworzno)
Oliwier Andra (KS Garda Gierałtowice)
Marcel Hoffman (KS Górnik Sosnowiec)
Oskar Rzeszut (KS Olimpijczyk Katowice)
Gracjan Doluk (MOSM Tychy)
Kategoria 63kg
Dominik Przywara (BKS Concordia Knurów)
Seweryn Hibner (GUKS Carbo Gliwice)
Dawid Zarzeka (KS Garda Gierałtowice)
Mateusz Makarenko (KS Górnik Sosnowiec)
Kategoria 66kg
Oliwier Ptasinski (Akademia Boksu Roberta Gortata)
Oliwier Krawczyk (GUKS Carbo Gliwice)
Damian Hoffman (KS Garda Gierałtowice)
Dawid Ruciński (RMKS Rybnik)
Kategoria 70kg
Oskar Brzozok (BKS Jastrzębie)
Przemysław Kwiatkowski (KS Górnik Sosnowiec)
Krystian Józefowicz (KS Olimpijczyk Katowice)
Michał Michałek (MOSM Tychy)
Kategoria 75kg
Szymon Jedziniak (KS Garda Gierałtowice)
Adam Mikuła (KS Górnik Sosnowiec)
Nikodem Godek (KS Olimpijczyk Katowice)
Dominik Szreter (SZKB Zabrze)
Kategoria 80kg
Mateusz Mentelski (JKB Jawor Team Jaworzno)
Jakub Ambrożewicz (KS Garda Gierałtowice)
Kategoria +80kg
Mikołaj Dorynek (Akademia Boksu Roberta Gortata)
Kacper Świątek (BKS Sokół Gliwice)
Mateusz Kozłowski (DKB Dąbrowa Górnicza)
Samiro Jaśkowiak (GUKS Carbo Gliwice)
Konrad Pietraszko (KB Ring Bielsko-Biała)
Jakub Bubel (KS Garda Gierałtowice)
Maksymilian Pająk (KS Garda Gierałtowice)
 
Juniorzy
Kategoria 49kg

Patryk Zając (KS Garda Gierałtowice)
Kategoria 52kg
Konrad Trojok (TS Czarni Góral Żywiec)
Kategoria 56kg
Patryk Marcinkowski (BKS Sokół Gliwice)
Łukasz Dudziński (KS Górnik Sosnowiec)
Robert Konieczny (KSW Boxing Odra Wodzisław Śląski)
Kategoria 60kg
Arman Hastratyan (JKB Jawor Team Jaworzno)
Wiktor Bujakowski (KS Górnik Sosnowiec)
Kamil Kopyto (TS Czarni Góral Żywiec)
Marian Wesołowski (06 Kleofas AZS AWF Katowice)
Kategoria 69kg
Patryk Jedziniak (BKS Concordia Knurów)
Antoni Brzozok (BKS Jastrzębie)
Nikolas Królikowski (DKB Dąbrowa Górnicza)
Marcel Ptak (JKB Jawor Team Jaworzno)
Łukasz Kania (KS Górnik Sosnowiec)
Filip Gadziński (KS Olimpijczyk Katowice)
Miłosz Czerwiński (MKS Boks Imielin)
Kategoria 75kg
Maksymilian Fredek (06 Kleofas AZS AWF Katowice)
Filip Colkos (06 Kleofas AZS AWF Katowice)
Piotr Ryndak (06 Kleofas AZS AWF Katowice)
Jakub Samson (06 Kleofas AZS AWF Katowice)
Patryk Patrzałek (DKB Dąbrowa Górnicza)
Dawid Chwałkowski (Powiatowa Akademia Boksu Będzin)
Daniel Betlej (Rybnik Boxing)
Kategoria 81kg
Adrian Mozer (GUKS Carbo Gliwice)
Karol Wasztyl (KB Ring Bielsko-Biała)
Oskar Mateja (KS Olimpijczyk Katowice)
Jakub Bokwa (San Paulo Masłońskie)
Kategoria 91kg
Michał Jankiewicz (GUKS Carbo Gliwice)
Oliwier Kurasz (KS Garda Gierałtowice)
Kategoria +91kg
Jakub 5oprawski (MKS Boks Imielin)
 
Seniorzy
Kategoria 56kg

Damian Nicpon (JKB Jawor Team Jaworzno)
Dawid Posiłek (MOSM Tychy)
Kategoria 60kg
Dawid Hak (KS Garda Gierałtowice)
Szymon Skorupa (RMKS Rybnik)
Daniel Trojok (TS Czarni Góral Żywiec)
Kategoria 64kg
Bartłomiej Przybyła (06 Kleofas AZS AWF Katowice)
Damian Durkacz (BKS Concordia Knurów)
Wiktor Ozdoba (GUKS Carbo Gliwice)
Mateusz Wuzik (KS Garda Gierałtowice)
Kategoria 69kg
Łukasz Barabasz (06 Kleofas AZS AWF Katowice)
Dawid Lis (BKS Sokół Gliwice)
Piotr Wąsiak (GUKS Carbo Gliwice)
Krzysztof Leśniak (GUKS Carbo Gliwice)
Sławomir Kolenda (GUKS Carbo Gliwice)
Szymon Kajda (JKB Jawor Team Jaworzno)
Kamil Gajdzica (KB Ring Bielsko-Biała)
Ryan Gbyl (KS Górnik Sosnowiec)
Damian Majchrzak (KS Górnik Sosnowiec)
Daniel Szczepaniak (KS Wicher Wilchwy)
Kategoria 75kg
Bartłomiej Stryczek (KB Ring Bielsko-Biała)
Tomasz Hejnowski (KS Olimpijczyk Katowice)
Daniel Wawszczak (KS Start Częstochowa)
Przemysław Glenc (KSW Boxing Odra Wodzisław Śląski)
Wiktor Czopek (MKS Boks Imielin)
Kategoria 81kg
Janusz Chrzanowski (GUKS Carbo Gliwice)
Krzysztof Gojny (JKB Jawor Team Jaworzno)
Tomasz Otworowski (KS Garda Gierałtowice)
Mateusz Wodziński (KS Górnik Sosnowiec)
Artur Bratek (KS Olimpijczyk Katowice)
Kategoria 91kg
Maciej Lisek (06 Kleofas AZS AWF Katowice)
Witold Lisek (06 Kleofas AZS AWF Katowice)
Bartłomiej ćwikła (06 Kleofas AZS AWF Katowice)
Wojciech Czarkowski (KS Garda Gierałtowice)
Jakub Kurek (KS Górnik Sosnowiec)
Tomasz Słota (MKS Boks Imielin)
Kategoria +91kg
Oskar Safarian (BKS Concordia Knurów)
Bartłomiej Bien (KS Garda Gierałtowice)
Patryk Szeszko (KS Garda Gierałtowice)
Jędrzej Młynarski (KS Olimpijczyk Katowice)

Program Indywidualnych Mistrzostw Śląska (07-10.07.2020) Sośnicowice, ul. Gliwicka 21
07.07.2020 (wtorek)
godz. 11:00 - I seria ćwierćfinałów

08.07.2020 (środa)
godz. 11:00 - I seria ćwierćfinałów
godz. 17:00 - II seria ćwierćfinałów

09.07.2020 (czwartek)
godz. 11:00 - I seria półfinałów
godz. 17:00 - II seria półfinałów

10.07.2020 (piątek)
godz. 11:00 - FINAŁY - bezpośrednia transmisja ekipy BOKSER.ORG ze studiem i wywiadami

Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Sosnicowicach

Wyniki eliminacyjnych walk (07.07.2020):

1 walka w kategorii +80kg Kadet
Maksymilian Pająk (KS Garda Gierałtowice) vs Mikołaj Dorynek (Akademia Boksu Roberta Gortata) PKT 0-3
2 walka w kategorii 57kg Kadet
Jakub Chrząstek (Akademia Boksu Roberta Gortata) vs Olivier Lach (TS Czarni Góral Żywiec) PKT 0-3
3 walka w kategorii 75kg Junior
Piotr Ryn0ak (06 Kleofas AZS AWF Katowice) vs Daniel Betlej (Rybnik 8oxmg) PKT 0-3
4 walka w kategorii 57kg Kadet
Nikodem Then (KS Garda Gierałtowice) vs Bartłomiej Rośkowicz (MOSM Tychy) PKT 0-3
S walka w kategorii 60kg Kadet
Gracjan Doluk (MOSM Tychy) vs Oskar Rzeszut (KS Olimpijczyk Katowice) WO
6 walka w kategorii 60kg Kadet
Marcel Hoffman (KS Górnik Sosnowiec) vs Oliwier Andra (KS Garda Gierałtowice) PKT 0-3
7 walka w kategorii +80kg Kadet
Jakub Bubel (KS Garda Gierałtowice) vs Kacper Świątek (BKS Sokół Gliwice) PKT 0-3
8 walka w kategorii +80kg Kadet
Konrad Pietraszko (KB Ring Bielsko-Biała) vs Mateusz Kozłowski (DKB Dąbrowa Górnicza) PKT 2-1
9 walka w kategorii 69kg Junior
Antoni Brzozok (BKS Jastrzębie) vs Nikolas Królikowski (DKB Dąbrowa Górnicza) PKT 3-0
10 walka w kategorii 69kg Junior
Patryk Jedziniak (BKS Concordia Knurów) vs Filip Gadziński (KS Olimpijczyk Katowice) PKT 0-3
11 walka w kategorii 69kg Junior
Marcel Ptak (JKB Jawor Team Jaworzno) vs Miłosz Czerwiński (MKS Boks Imielin) WO
12 walka w kategorii 75kg Junior
Maksymilian Fredek (06 Kleofas AZS AWF Katowice) vs Patryk Patrzałek (DKB Dąbrowa Górnicza) RSC1
13 walka w kategorii 75kg Junior
Jakub Samson (06 Kleofas AZS AWF Katowice) vs Dawid Chwałkowski (Powiatowa Akademia Boksu Będzin) PKT 0-3
14 walka w kategorii 57kg Kadet
Mateusz Weinert (KS Garda Gierałtowice) vs Sylwester Szczęch (GUKS Carbo Gliwice) RSC2
15 walka w kategorii 69kg Senior
Dawid Lis (BKS Sokół Gliwice) vs Sławomir Kolenda (GUKS Carbo Gliwice) PKT 0-3
16 walka w kategorii 69kg Senior
Ryan Gbyl (KS Górnik Sosnowiec) vs Tomasz Barabasz (06 Kleofas AZS AWF Katowice) WO
17 walka w kategorii 75kg Senior
Wiktor Czopek (MKS Boks Imielin) vs Bartłomiej Stryczek (KB Ring Bielsko-Biała) PKT 3-0
18 walka w kategorii 81kg Senior
Tomasz Otworowski (KS Garda Gierałtowice) vs Krzysztof Gojny (JKB Jawor Team Jaworzno) PKT 3-0
19 walka w kategorii 91kg Senior
Witold Lisek (06 Kleofas AZS AWF Katowice) vs Tomasz Slota (MKS Boks Imielin) PKT 3-0
20 walka w kategorii 91kg Senior
Wojciech Czarkowski (KS Garda Gierałtowice) vs Maciej Lisek (06 Kleofas AZS AWF Katowice)

Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Sośnicowicach

Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Sośnicowicach

Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Sośnicowicach

Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Sośnicowicach

Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Sośnicowicach

Zestawienie walk ćwierćfinałowych (08.07.2020) godz. 11:00
1 walka w kategorii 54kg Kadet
Brajan Mos (DKB Dąbrowa Górnicza) vs Jakub Judycki (KS Garda Gierałtowice)
2 walka w kategorii 57kg Kadet
Patryk Winder (KS Olimpijczyk Katowice) vs Sylwester Szczęch (GUKS Carbo Gliwice)
3 walka w kategorii 57kg Kadet
Ollwler Lach (TS Czarni Góral Żywiec) vs Bartłomiej Rośkowicz (MOSM Tychy)
4 walka w kategorii 60kg Kadet
Olaf Gross (GUKS Carbo Gliwice) vs Bartosz Deszcz (JKB Jawor Team Jaworzno)
5 walka w kategorii 81kg Junior
Jakub Bokwa (San Paulo Masłońskie) vs Oskar Mateja (KS Olimpijczyk Katowice)
6 walka w kategorii 60kg Kadet
Gracjan Doluk (MOSM Tychy) vs Oliwier Andra (KS Garda Gierałtowice)
7 walka w kategorii 63kg Kadet
Dominik Przywara (BKS Concordia Knurów) vs Mateusz Makarenko (KS Górnik Sosnowiec)
8 walka w kategorii 63kg Kadet
Dawid Zarzeka (KS Garda Gierałtowice) vs Seweryn Hibner (GUKS Carbo Gliwice)
9 walka w kategorii 66kg Kadet
Oliwier Ptasinski (Akademia Boksu Roberta Gortata) vs Oliwier Krawczyk (GUKS Carbo Gliwice)
10 walka w kategorii 66kg Kadet
Damian Hoffman (KS Garda Gierałtowice) vs Dawid Rucinski (RMKS Rybnik)
11 walka w kategorii +80kg Kadet
Samiro Jaskowiak (GUKS Carbo Gliwice) vs Kacper Świątek (BKS Sokół Gliwice)
12 walka w kategorii +80kg Kadet
Konrad Pietraszko (KB Ring Bielsko-Biała) vs Mikołaj Dorynek (Akademia Boksu Roberta Gortata)
13 walka w kategorii 69kg Junior
Łukasz Kania (KS Górnik Sosnowiec) vs Antoni Brzozok (BKS Jastrzębie Zdrój)
14 walka w kategorii 69kg Junior
Filip Gadziński (KS Olimpijczyk Katowice) vs Marcel Ptak (JKB Jawor Team Jaworzno)
15 walka w kategorii 75kg Junior
Filip Colkos (06 Kleofas AZS AWF Katowice) vs Patryk Patrzałek (DKB Dąbrowa Górnicza)
16 walka w kategorii 75kg Junior
Daniel Betlej (Rybnik Boxing) vs Dawid Chwałkowski (Powiatowa Akademia Boksu Będzin)
17 walka w kategorii 81kg Junior
Adrian Mozer (GUKS Carbo Gliwice) vs Karol Wasztyl (KB Ring Bielsko-Biała)
18 walka w kategorii 51kg Junior
Alexas Kubicki (GUKS Carbo Gliwice) vs Weronika Zalćova (BC Ostrava-CZE)
19 walka w kategorii 69kg Młodzieżowiec
Szymon Kajda (JKB Jawor Team Jaworzno) vs Krzysztof Leśniak (GUKS Carbo Gliwice)
20 walka w kategorii 69kg Młodzieżowiec
Daniel Szczepaniak (KS Wicher Wilchwy) vs Damian Majchrzak (KS Górnik Sosnowiec)
21 walka w kategorii 69kg Młodzieżowiec
Piotr Wąsiak (GUKS Carbo Gliwice) vs Kamil Gajdzica (KB Ring Bielsko-Biała)
22 walka w kategorii 69kg Młodzieżowiec
Sławomir Kolenda (GUKS Carbo Gliwice) vs Ryan Gbyl (KS Górnik Sosnowiec)
23 walka w kategorii 75kg Młodzieżowiec
Daniel Wawszczak (KS Start Częstochowa) vs Wiktor Czopek (MKS Boks Imielin)
24 walka w kategorii 75kg Młodzieżowiec
Przemysław Glenc (KSW Boxing Odra Wodzisław Śląski) vs Tomasz Hejnowski (KS Olimpijczyk Katowice)
25 walka w kategorii 91kg Młodzieżowiec
Jakub Kurek (KS Górnik Sosnowiec) vs Bartłomiej Ćwikła (06 Kleofas AZS AWF Katowice)
26 walka w kategorii 91kg Młodzieżowiec
Witold Lisek (06 Kleofas AZS AWF Katowice) vs Wojciech Czarkowski (KS Garda Gierałtowice)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.