ACA 109: KAMIL ONISZCZUK vs MINDAUGAS VIERZBICKAS

Kamil Oniszczuk, wschodząca gwiazda polskiego MMA, podpisał kontrakt z ACA na początku roku. Jego debiut w najmocniejszej organizacji mieszanych sztuk walki miał się odbyć w kwietniu. Ostatecznie pojedynek Polaka z doświadczonym rywalem z Litwy odbędzie się podczas studyjnej gali ACA 109 już 20. sierpnia!

Niepokonany Kamil Oniszczuk (7-0), zawodnik kategorii półśredniej i wojownik z klubu Ankos MMA Poznań, ma na swoim koncie siedem walk zawodowych. Do klatki wraca po półtorarocznej przerwie i jest zdeterminowany, żeby wygrać i umocnić swoją pozycję w kategorii półśredniej.

„Po 18 miesia(cach przerwy w koncu wracam do klatki. Przez ten czas nie siedziałem na tyłku, tylko cie(zko trenowałem. Przedefiniowałem swoja( kariere( i juz czas na sportowe wyzwania. Sparowałem z wie(kszoscia( topowych Polskich zawodników, oni wiedza(, ze nie jest ze mna( lekko, a ja równiez wiem na co mnie stac. 20. sierpnia zamierzam wrócic w wielkim stylu i udowodnic, ze jestem topowym Polskim półsrednim.” – mówi Kamil Oniszczuk.

Jego rywalem będzie doświadczony zawodnik z Litwy, Mindaugas Verzbickas (14-7). Zawodnik jest znany w Polsce, bo krzyżował rękawice m.in. z Kamilem Gniadkiem, Andrzejem Grzebykiem czy Kamilem Szymuszowskim.

Studyjna gala ACA z udziałem Kamila Oniszczuka odbędzie się 20. sierpnia i będzie dziewiątą galą organizacji w Polsce. Transmisję gali ACA 109 będzie można obejrzeć w usłudze pay-per-view za 25 zł.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.