KSW 53: MARCIN WRZOSEK PRZED GALĄ W WARSZAWIE

W drugiej walce wieczoru gali KSW 53: Reborn dojdzie do pojedynku, w którym emocje rozgrzane są do czerwoności jeszcze przed zamknięciem drzwi klatki. Medialny konflikt pomiędzy Borysem Mańkowskim i Marcinem Wrzoskiem narasta od dłuższego czasu. Panowie nie szczędzą sobie mocnych słów i uszczypliwości, a 11 lipca ich wypowiedzi zostaną zastąpione przez pięści w okrągłej klatce KSW.

Marcin Wrzosek nie bez kozery nazywany jest „Zombim”. Najbliższy rywal Mańkowskiego udowodnił bowiem wielokrotnie, że w klatce jest nie do zatrzymania i skończenia przed czasem, a emocje jakie gwarantuje w walkach są zawsze na najwyższym poziomie.

Marcin trafił do organizacji KSW po zakończeniu swojej przygody z organizacją UFC i szybko, w pięknym stylu, wywalczył tytuł mistrzowski wagi piórkowej. Kolejne boje pochodzącego z Łodzi zawodnika układały się jednak w kartkę, ale zawsze niosły z sobą pokaźny ładunek emocji. Najpierw Marcin utracił pas w starciu z Kleberem Koike Erbstem. Następnie pokonał Romana Szymańskiego i przegrał z Salahdinem Parnasse. W kolejnym boju pokonał Krzysztofa Klaczka, by później ulec na punkty Normanowi Parke'owi.

Marcin Wrzosek jest zawodnikiem, który debiutował na zawodowym ringu po roku 2010. Debiut ten od razu pokazał czego można się spodziewać po fighterze trenującym dziś w Łodzi. Szybkie i efektowne zwycięstwo po ciosach na początku drugiej rundy  wyznaczyło jego dalszą drogę. Kolejne walki doprowadziły go natomiast za ocean. Marcin Wrzosek trafił, jako pierwszy Polak w historii, do programu „The Ultimate Fighter”, w którym świetnie sobie radził. Niestety podczas finałowej gali przegrał z Julianem Erosą, co jednocześnie zakończyło jego przygodę z organizacją UFC.

Borys Mańkowski i Marcin Wrzosek są zawodnikami, którzy nie tylko mają na swoim koncie wiele ciekawych pojedynków, są też zawodnikami, którzy często są wyróżniani bonusami za walki wieczoru gal KSW. Wszystko wskazuje więc na to, że zderzenie tych dwóch sportowych osobowości może dać niesamowity efekt w okrągłej klatce. Jak jednak potoczą się losy tego pojedynku? Przekonamy się już 11 lipca, podczas gali KSW 53: Reborn.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.