OFICJALNIE: IZUAGBE UGONOH ZAWODNIKIEM KSW

Stało się. Jeden z szefów federacji KSW Martin Lewandowski potwierdził wczoraj o podpisaniu kontraktu z byłym pięściarzem Izu Ugonohem. Swoim nowym nabytkiem Lewandowski pochwalił się w mediach społecznościowych. Izu od kilku dobrych miesięcy zajmuje się na poważnie treningami MMA - przygotowuje się w Warszawskim Centrum Atletyki. 

Lewandowski jest wyraźnie podekscytowany pozyskaniem kolejnego pięściarza do swojej federacji. W przeszłości było kilka podchodów ze strony KSW w kierunku większych bokserskich nazwisk w Polsce, kończyło się to zwykle fiaskiem. Choć trzeba przyznać, że kilku bokserów decydowało się na występy na ich imprezach - chociażby byli mistrzowie Europy w zawodowym boksie - Rafał Jackiewicz oraz Przemysław Saleta. Propozycjami kuszeni byli  także m.in. Artur Szpilka oraz Mateusz Masternak. 

- Oficjalnie witam Izu Ugonoha na pokładzie federacji KSW! To bardzo mocne sportowe wzmocnienie naszej federacji. Izu to mistrz świata i Europy w K1! Sześciokrotny(!) mistrz Polski w kickboxingu! Zawodowy bokser z rekordem 18:2... - napisał na swoim Instagramie Martin Lewandowski. 

Ostatni pojedynek w boksie zawodowym Ugonoh stoczył w lipcu ubiegłego roku, przegrywając przed czasem z Łukaszem Różańskim na terenie rywala. Nie da się ukryć, że Ugonoh był w ringu w Rzeszowie cieniem samego siebie. Jakiś czas po pojedynku zdecydował się na zakończenie bokserskiej kariery. 

Jaka przyszłość czeka 33-letniego zawodnika? W grę wchodzi kilka ciekawych nazwisk wojowników, z którymi mógłby się zmierzyć w klatce KSW - mówi się chociażby o Tomaszu Sararze oraz Mariuszu Pudzianowskim. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.