WIECZÓR WALK 6: PIERWSZY RAZ W STUDIO

Redakcja, Informacja własna

2020-07-14

Wieczór Walk - lokalna gala MMA mimo trudności związanych z pandemią organizuje event studyjny, by dać szansę rozwoju młodym sportowcom.

KSW, FEN, Babilon MMA – największe polskie organizacje MMA wróciły z kolejnymi galami. Jednak nie tylko one. „Wieczór Walk” - mała organizacja skupiająca się głównie na promowaniu najzdolniejszych polskich amatorów oraz początkujących zawodowców, którzy w przyszłości mają zasilić największe federacje, mimo trudności związanych z pandemią, również postanowiła zorganizować galę w formacie studyjnym. Wieczór Walk 6: Live in studio już 25 lipca!

„Wieczór Walk” tworzy swoje eventy od 3 lat, starając się małymi krokami rozwijać z każdą edycją. Cele organizacji od samego początku są niezmienne:

- promocja i dawanie możliwości rozwoju młodym talentom MMA

- promocja MMA w czysto sportowej postaci

- współpraca ze wszystkimi lokalnymi klubami i łączenie sportowego środowiska

Organizacja chce być miejscem, gdzie swoje pierwsze kroki stawiają przyszli mistrzowie, dlatego bardzo mocno angażuje się w rozwój amatorskiego MMA. W trakcie pięciu edycji, wypracowano rzetelne rankingi w kilku kategoriach, a podczas najbliższej zostaną wyłonieni pierwsi amatorscy mistrzowie „Wieczoru Walk”. W planach są rankingi i pasy w kolejnych dywizjach.

Karta walk dla sportowych fanów

Na WW6 nie zobaczymy bardzo znanych zawodników. Zobaczymy natomiast sport na wysokim poziomie. Zobaczymy najmłodsze pokolenia polskiego MMA wkraczające do klatki. Zobaczymy znakomite wytrenowanie, ambicję, charakter i umiejętności. Jeśli właśnie tego szukacie w MMA i jesteście ciekawi o kim za kilka lat powinno być w nim głośno, to ta karta spełni Wasze oczekiwania.

W walce wieczoru zmierzą się ze sobą dwa duże prospekty wagi piórkowej – Robert Ruchała z Grapplingu Kraków i Paweł Szumlas z Daas Berserkers Bielska-Biała. Przed tym pojedynkiem zobaczymy aż trzy walki o amatorskie pasy. W wadze piórkowej zmierzą się ze sobą Maciej Rębacz (Kotwica MMA Team) i Sebastian Olszowy (Grappling Kraków), w wadze koguciej Eryk Bałasz (Kotwica MMA Team) i Michał Musiał (Silesian Cage Club Katowice), a w kobiecej dywizji muszej Barbara Grabowska (Grappling Kraków) i Weronika Eszer (Puncher Wrocław). Inne niezwykle ciekawie zapowiadające się starcia to m.in. pojedynek Klaudii Syguły (Shark Top Team Łódź) z Sarą Jóźwiak (Ankos Poznań), czy Eryka Waleckiego (Daas Berserkers Bielska-Biała) z Kacprem Wróblem (Shark Top Team Łódź), a także kolejne występy takich prospektów jak Dominik Wydra oraz Bartosz Kowal. Pełna karta walk znajduje się poniżej.

Zobacz galę za darmo w internecie i wspieraj rozwój organizacji oraz samych zawodników!

Z powodu pandemii, gala odbędzie się w formacie studyjnym bez udziału kibiców. Będzie ją można jednak obejrzeć za darmo w internecie na kanale youtube Wieczoru Walk: https://www.youtube.com/c/WieczórWalk

Na stronie została uruchomiana też możliwość finansowego wsparcia samej organizacji, a co za tym idzie również młodych sportowców, bo 20% wszystkich wpłat zostanie przeznaczone na specjalne premie dla amatorów. W ramach przygotowanych pakietów, fani, a w zasadzie patroni gali, mogą liczyć na wiele pamiątek, takich jak: rękawice, koszulki, czy plakaty z podpisami zawodników, a nawet możliwość zostanie patronem wybranego pojedynku