MARCIN RÓŻALSKI MA OBIECANĄ WALKĘ

Marcin Różalski na swoim profilu społecznościowym ujawnił, że ma zaklepaną walkę. Nie poznaliśmy szczegółów pojedynku, zapewne uczyni to organizacja, która przekonała do siebie charyzmatycznego 'Różala'.

- Wczoraj w godzinach wieczornych otrzymałem 100% zapewnienie o terminie gali i mojej walki na niej. Usłyszałem na sztywno, na milion %, nawet gdyby był kutasowirus, to zrobimy u mnie w garażu, tylko zamontujemy kamerki i wio.

- Bez siania zamętu i tworzenia spiskowych teorii przez wszelkiego rodzaju portale tzw branżowe, plotkarksie itp, które suma sumarum w jednym worze leżą jak dla mnie i za srajki, subskrybcje itp zrobią dużo rzeczy perwersyjnych. Naturalnie nie wszystkie, ale te które mam na myśli, są wiadome dla większość. Nic one nie wiedzą i wiedzieć przede mną nie będą, wiec niech się nie zesrają swoimi knowaniami.

- Termin jest 100%, warunki kontraktowe wypełnione, przeciwnik dograny. Gotowość jest, zapewnienia są. Jednakże sięgając wstecz i biorąc pod uwagę fatum jakie nade mną jest i klątwa pewnej firmy, zawsze coś może się zje...ać, ale po zapewnieniach to już tylko wojna, wybuch Matki Ziemi, albo hardcor, którego nawet Hiczkok nie przewiduje, możę popspuć ten dzień.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.