NA ŻYWO: LIGA GLADIATORÓW III

Zapraszamy na pojedynki III edycji Ligi Gladiatorów z Bełchatowa. Więcej szczegułów w artykule TUTAJ>>>. Rozpiska walk zgodnie z kolejnością w relacji - w sumie przewidzianych jest 25 pojedynków (po 15 walce nastąpi dwudziestominutowa przerwa techniczna).

Zestawienie walk Sparingowej Ligi Gladiatorów (26.07.2020) ul. Pabianicka 90, Bełchatów DOJAZD >>>

1 walka
Szczegodziński Mateusz (Gladiators) vs Furgoll Kamil (Jenel Fjght Club) PKT 1:2
2 walka
Pawlak Oliwia (Galvarino/Human Club) vs Bojanur Olivia (Fighter Nowa Sól) PKT 3:0
3 walka
Szczepanik Fabian (Gladiators) vs Kaczmarek Maciek (Jenel Fight Club) PKT 3:0
4 walka
Linicka Paulina (Kaiser Sports) vs Włodarczyk Marta (niezrzeszony) PKT 3:0
5 walka
Kurpet Krzysztof (Gladiators) vs Olasik Jakub (Rzgów Top Team) PKT 3:0
6 walka
Fondacaro Alex (Sorok Boxing Team) vs Mołczan Tomek (Fighter Nowa Sól) PKT 3:0
7 walka
Benben Filip (Gladiators) vs Szulc Szymon (Klub Sportów Walki Włocławek) PKT 3:0
8 walka
Zapart Damian (SKS Wisła Sandomierz) vs Wentlandt Kamil (Galvaring/Human Club) PKT 3-0
9 walka
Wiśniewski Łukasz (Gladiators) vs Rożak Dawid (Fighter Nowa Sól) KO2
10 walka
Kozak Paweł (Knockout Bielany) vs Liszka Paweł (Klub Elitarni MMA Team Oborniki Śląskie) PKT 3-0
11 walka
Jąrzecki Oliwier (Gladiators) vs Hartel Marco (Jernel Fjght Club) PKT 3:0
12 walka
Borowski Michał (Klub Elitarni MMA Team Oborniki Śląskie) vs Chorążewicz Emil (Knockout Bielany) NC
13 walka
Pawełczyk Miłosz (Gladiators) vs Siekirka Mateusz (Klub Elitarni MMA Team Oborniki Śląskie) PKT 0:3
14 walka
Kalita Krzysztof (Galvaring/Human Club) vs Wutkowski Michał (Galvaring/Human Club) REMIS
15 walka
Gwadera Marian (Gladiators) vs Kapczyński Jakub (Gladiator Siedlce) NC

Przerwa 20 minut

16 walka
Marciszewska Julia (One Punch Ostrowiec Świętokrzyski) vs Seweryn Natalia (Kickboxing Michałowice) NC
17 walka
Sztajgla Piotr (Gladiators)  vs Faliszewski Igor (Sorok Boxing Team) PKT 3:0
18 walka
Szeliga Tomasz (Sprok Boxing Team) vs Kotenko Maksym (Kuźnia Łódź) NC
19 walka
Gwadera Marian (Gladiators) vs Siwek Szymon (Kickboxing Michałowice) PKT 3:0
20 walka
Pyrka Krzysztof (Palestra Warszawa) vs Ch0rążczewski Eryk (Klub Elitarni MMATeam Oborniki Śląskie) PKT 3:0
21 walka
Zgoda Szymon (Palestra Warszawa) vs Zawadzki Igor (Fighter Nowa Sól) PKT 0:3
22 walka
Budzyński Kamil (Gladiators) vs Nurek Paweł (Kickboxing Michałowice) PKT 3:0
23 walka
Chojecki Adrian (Sorok Boxing Team) vs Kimel Konrad (Kuźnia Łódź) NC
24 walka
Frydrych Marcin (Gladiators) vs Burchała Daniel (Kickboxing Michałowice) PKT 3:0
25 walka
Guściora Tomasz (Palestra Warszawa) vs Borzęcki Dawid (Rzgów Top Team) PKT 3:0

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.