CZY TO BĘDZIE POCZĄTKIEM LIGI LEGEND W BOKSIE?

54-letni Mike Tyson (50-6, 44 KO) kontra 51-letni Roy Jones Jr (66-9, 47 KO) - ta pokazowa walka geniuszy boksu czeka nas 12 września. Czy będzie początkiem Ligi Legend, nowego sportowego (i oczywiście biznesowego) projektu, który ogłasza Mike?

- Moje nowe przedsięwzięcie to Liga Legend, liga nie tylko dla zawodników sportów walki. Mowię tu o zawodnikach baseballu, piłkarzach, wszystkich możliwych rodzajach sportowców. Społeczeństwo mówi, że są za starzy, ale oni wciąż mają w sobie ten mistrzowski ogień - mówi Tyson. 

- Chodźcie z nami, dajcie znać swoim menadżerom, żeby się ze mną skontaktowali. Znów będziecie przeżywać swoje dni chwały. Znów będziecie błyszczeć dawnym blaskiem - dodaje legendarny czempion.

Czy nowe przedsięwzięcie Tysona może okazać się komercyjnym sukcesem? Sądząc po ogromnym rozgłosie, jakim cieszy się umiejętnie promowany powrót najmłodszego mistrza świata wagi ciężkiej w historii, pokazowe walki legend sportu w formie ekskluzywnej ligi mają szansę na trwałe zaistnienie w bokserskim krajobrazie, zwłaszcza, że jest on w okresie pandemii inny niż wcześniej i nowe idee biznesowe pojawiają się jak grzyby po deszczu.

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.