DARIUSZ SIERHEJ SZUKA RYWALA NA WALKĘ CHARYTATYWNĄ

22 sierpnia odbędzie się charytatywna gala sportów walki i sparingi bjj, które odbędą się w samym sercu Jury, w niesamowitym otoczeniu ruin Zamku Ogrodzieniec. Rywala na charytatywną walkę wciąż szuka Dariusz Sierhej, który zasłynął walką z Arkadiuszem Tańculą. Jeśli jesteście zainteresowani taką walką, piszcie na adres: biuro@silesianmma.pl

Dariusz Sierhej to przedsiębiorca, Prezes fundacji Armageddon Challenge, motywator, trener, finalista Fitlook 2015, szkoleniowiec klas mundurowych, finalista Rekordu Guinnessa w zjeżdżaniu na nartach 24h non stop, założyciel organizacji i Fundacji Armageddon Challenge, pomysłodawca akcji „Pomaganie przez bieganie, zamieniamy km na złotówki”. Społecznik, wspomaga Specjalny Ośrodek Wychowawczy, pracując z trudną młodzieżą, na co dzień lubi wyzwania, pomysłodawca wyzwania69, aktywny sportowo (bieganie, crossfit, krav maga, mma,rower, narty, góry), zwycięzca biegów przeszkodowych, zawodów crossfitowych, zdobywca korony polskich gór, aktor, zagrał między innymi u takich reżyserów i producentów jak Patryk Vega, Maciej Kawulski, Maja Sadowska, Dorota Rabczewska.

Harmonogram:
14.00 - 16.00 Sparingi
16.00 - 17.00 Ważenie zawodników

GALA SPORTÓW WALKI
17.00 - 19.00 BJJ GI/NoGi Mecz Polska VS Czechy
19.00 - 21.00 MMA/K1

BJJ GI/NoGi - odbędzie się osiem walk pomiędzy zawodnikami z Czech i Polski
MMA/K1 - odbędą się cztery walki na zasadach MMA i jedna walka na zasadach K1

Wstęp dla zawodników na imprezę darmowy, jednak liczymy na symboliczne wsparcie datkiem na leczenie dla Mateusza Grajdka.
https://pomagam.pl/mateuszwalczy

Gala jest charytatywna, natomiast wchodząc na teren zamku należy kupić bilet wstępu (zgodnie z cennikiem), który uprawnia do zwiedzania obiektu. Warto nadmienić, że część kwoty będzie przeznaczona dla Mateusza.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.