UFC: JAN BŁACHOWICZ ZAWALCZY O PAS!

Czekaliśmy na to od lat, i już za miesiąc się spełni wielkie marzenie Jana Błachowicza, który 26 września na gali UFC 253 zmierzy się o tytuł mistrza największej na świecie federacji w dywizji półciężkiej. To nie niespodzianka, że jego rywalem będzie Dominick Reyes, który w ostatniej walce mocno zagroził panującemu wtedy mistrzowi. Po tej walce, Jon Jones zwakował swój tytuł, co na dobre otworzyło drogę do spełnienia marzeń naszego reprezentanta.

- Mamy to! Wielkie podziękowania dla mojej menadżerki, która zrobiła kawał dobrej roboty. - Napisał zaraz po ogłoszeniu "Cieszyński Książę", który utorował sobie drogę do walki o pas odprawiając ostatnio takich zawodników jak Luke Rockhold, Corey Anderson oraz Jacare Souza.

"The Devastator" ma na koncie tylko jedną, punktową porażkę z "Bonesem". Werdykt wzbudził wtedy wiele kontrowersji, wielu specjalistów oraz obserwatorów twierdziło, że to Reyes powinien zostać zwycięzcą tamtej walki. Przed nią w UFC wygrał sześć walk, tylko dwie zakończyły się decyzją.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.