JĘDRZEJCZYK: BŁACHOWICZ MOŻE STAĆ SIĘ LEGENDĄ ZA ŻYCIA

Joanna Jędrzejczyk w wywiadzie dla stacji Polsat Sport odniosło się do najważniejszego wydarzenia w męskim MMA, jakim będzie walka Jana Błachowicza o pas federacji UFC.

- Jestem bardzo szczęśliwa i nie mogę doczekać się tej walki, która odbędzie się 26 września. Janek zasłużył na nią jak nikt inny. I nie mówię tu tylko o polskich zawodnikach. Janek jest jednym z tych sportowców, którzy podjęli ryzyko, przechodząc z KSW, gdzie miał bardzo dobre warunki, do UFC, gdzie pochylił czoła i wspiął się na sam szczyt. To przykład zawodnika, który w UFC przeszedł długą drogę od niczego do czegoś naprawdę wartościowego. Dokonał tego ciężką pracą. Mimo, że miał ciężkie przeprawy, były przegrane walki i zmiany zespołu, to on się nie poddał. Janek ma w sobie charakter i polskie waleczne serce.

- Ja Janka znam od 17 lat, wspólnie startowaliśmy w muay thai, ale to, co robi dla polskiego i europejskiego MMA, to jest coś niesamowitego. A teraz może się otrzeć o ogromną sławę, zdobywając pas. Samo dojście do walki o tytuł mistrzowski jest już bardzo dużym osiągnięciem. Janek zapisał się już na kartach polskiego i światowego MMA, ale teraz może stać się legendą za życia, stawiając czoła bardzo mocnemu przeciwnikowi, któym jest Dominick Reyes.

Czytaj więcej na Polsat Sport.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.