MUAYTHAI i K1 NA JEDNEJ GALI

Pandemia nie odwołała całkowicie gali FighTTime 21 w Niepołomicach. Trener Target Muay Thai, Arkadiusz Małek poinformował, że w piątek 28 sierpnia odbędzie się zaległa marcowa edycja gali K-1 i Muay Thai. Wśród zawodników pojawią się reprezentanci Kielc, Nysy, Łodzi, Tarnowa czy Sosnowca.

W walce wieczoru reprezentant klubu Klincz Kielce, Jakub Posłowski to członek kadry Polski Muay Thai. Mistrz Polski w boksie tajskim brał udział również w zeszłorocznych mistrzostwach świata Muay Thai w Tajlandii. Podopieczny Rafała Maciaszka wrócił z dalekiego wschodu bez medalu ale z doświadczeniem. Na początku tego roku Posłowski brał udział w turnieju Baltic Cup. Podczas wileńskiej imprezy Jakub spotkał się z medalistą mistrzostw świata IFMA, z którym przegrał niejednogłośną decyzją sędziów. Trzykrotny mistrz Polski spotka się w ringu z Jakubem Piotrowiczem z Evolution Fight Gym. Pochodzący z Kutna figter w zeszłym roku został wicemistrzem świata ISKA w formule full contact. Na tej samej imprezie udało mu się jeszcze wywalczyć brąz w formule kick light. W zeszłym roku podopieczny Dariusza Wiśniewskiego udał się do Tajlandii, by w ojczyźnie boksu tajskiego pobierać nauki w słynnym Tiger Muay Thai. Pojedynek pomiędzy doświadczonymi młokosami odbędzie się na dystansie trzech rund po trzy minuty w formule K-1.

W co-main evencie reprezentant Gymnazionu Sosnowiec, Maciej Gądek spotka się z Rafałem Kuźmą z Evolution Fight Gym Łódź. Podopieczny trenera Marcina Tomczyka walczył na poprzedniej edycji FighTTime, na której poległ w starciu ze Słowakiem, Ratislavem Klimackiem. Gądek jest medalistą krajowych imprez Muay Thai, który daje z siebie wszystko w ringu serwując fanom niesamowite show. Hołdujący zasadzie do or die Ślązak stanie do ringowego tańca z Rafałem Kuźmą. Podopieczny Dariusza Wiśniewskiego to zawodnik kickboxingu i MMA. W tej drugiej formule ma dwie porażki na galach Contender Fight Night i Carpathian Warriors. Walka Gądka z Kuźmą jest zaplanowana na trzy rundy po trzy minuty w Muay Thai. Limit wagowy to 65 kg.

Oprócz wspomnianego kwartetu na gali pojawi się kilka ciekawych nazwisk. W formule K-1 w wadze do 63,5 kg uczestnik jednej z gal HFO, Sebastian Modrzejewski z Evolution Fight Gym spotka się z Mateuszem Wosińskim z Klinczu Kielce. Uczestnik turnieju Muay Thai z poprzedniej edycji gali, Michał Dyrek stanie do walki z Piotrem Juszczyńskim. Nie zabraknie atrakcji również dla fanów kobiet w sportach walki. W pojedynku otwarcia reprezentantka niepołomickiego Target Muay Thai, Dominika Sierant spotka się z Eweliną Wójcik z Akademii Muay Thai Kielce.

FighTTime 21 (28.08.2020) Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa, ul. Zamkowa 4, Niepołomice DOJAZD >>>

Formuła K-1 w kategorii -63,5 kg, 3x2 min
Sebastian Modrzejewski (EVolution Fight Gym) vs Mateusz Wosiński ( Klińcz Kielce)
Formuła K-1 w kategorii -51 kg, 3x2 min
Dominika Sierant (Target MT Niepołomice) vs Ewelina Wójcik (Akademia MT Kielce)
Formuła K-1 w kategorii -75 kg, 3x2 min
Daniel Mazur (Target MT Niepołomice) vs Kuba Znaj (Maximus Proszowice)
Formuła K-1 w kategorii -K1 65 kg, 3x2 min
Radosław Dzięgiel (Target MT Niepołomice) vs Hubert Orłowski (KO Bloodline Gym Nysa)
Formuła K-1 w kategorii -81 kg, 3x2 min
Krzysztof Dawiskiba (KO Bloodline Gym Nysa) vs Mateusz Jedrych (Maximus Proszowice)
Formuła Muay Thai w kategorii -81 kg, 3x2 min
Michał Dyrek (Gymnazion Sosnowiec) vs Piotr Juszczyński (EVolution Fight Gym)
Formuła Muay Thai w kategorii -65 kg, 3x2 min
Maciej Gądek (Gymnazion Sosnowiec) vs Rafał Kuźma (EVolution Fight Gym)

Walka wieczoru w formule K-1 w kategorii 57kg
Jakub Posłowski (Klińcz Kielce) vs Jakub Piotrowicz (EVolution Fight Gym)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.