UFC PLANUJE REWANŻOWE STARCIE MASVIDAL VS DIAZ

Według ustaleń portalu TMZ Sports oraz stacji ESPN organizacja UFC ma przymierzać się do zorganizowania się rewanżowego starcia pomiędzy Jorge Masvidalem (MMA 35 - 14) oraz Natem Diazem (MMA 20 - 12).

TMZ Sports podało informację, że do planowanej walki miałoby dojść podczas grudniowej gali UFC 256. Z kolei stacja ESPN poinformowała, że data zestawienia nie została jeszcze ustalona. Pewnym natomiast to, że ani Masvidal, ani Diaz nie zgodziliby się na zajęcie innej pozycji w karcie gali, niż główna walka wieczoru. Zwłaszcza, gdy weźmie się pod uwagę fakt, że zamykali galę UFC 244, która odbyła się w listopadzie ubiegłego roku w słynnym Madison Square Garden.

Ponoć obaj zawodnicy są zainteresowani stoczeniem z sobą drugiej walki z pasem “BMF” w tle, jednak nie doszło jeszcze do podpisania jakichkolwiek dokumentów. Sam pojedynek mógłby odbyć się w styczniu przyszłego roku. 

Wspomniana wcześniej walka zakończyła się zwycięstwem Masvidala, a o jej wyniku zadecydował lekarz, który nakazał wstrzymanie pojedynku po oględzinach rozcięcia jakie pojawiło się w okolicach oka Nate’a. 

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.