WOTORE 3: MISTRZ ŚWIATA W MUAY THAI W TURNIEJU

Organizacja WOTORE ogłosiła nazwiska sześciu z ośmiu zawodników, którzy 19 września na gali WOTORE 3 wezmą udział w turnieju o 50 000 PLN. Tym razem uczestnicy specjalizują się przede wszystkim w stójce. W stawce mamy m.in. mistrza świata w Muay Thai, weterana walk na gołe pięści, boksera, zawodnika MMA i fightera specjalizującego się w Vale Tudo.

Na starcie ośmioosobowego turnieju WOTORE 3 stanie 27-letni Beishebekov Zhanybek Jr. Ten 27-letni reprezentant Kirgistanu to mistrz świata Muay Thai oraz medalista wielu międzynarodowych zawodów (mistrzostwa Euroazji, Europy i Azji). Wygrał 40 zawodowych walk i ma ogromne doświadczenie, ale jest jak dotąd najlżejszym zawodnikiem WOTORE – waży zaledwie 66 kilogramów. Jak poradzi sobie w walkach ze znacznie większymi przeciwnikami?

Po odebraniu zgłoszenia od azjatyckiego mistrza Muay Thai nie mieliśmy żadnych wątpliwości, że taki fighter musi wystartować na WOTORE – przyznaje prezes Mirosław Barszowski, który w niedalekiej przyszłości ma zamiar zorganizować imprezę w Azji. – Na ten moment upatruję w Zhanybeku faworyta! Jeżeli zwycięży lub pokaże się z dobrej strony, może liczyć na kolejne zaproszenie do Polski. Myślę, że będziemy ściągać wielu Azjatów. Chcemy, żeby nasze zawody były różnorodne i ciekawe nie tylko dla polskich fanów. WOTORE ma szanse, by stać się międzynarodową organizacją promującą zupełnie nową dyscyplinę sportów walki. To nasza wielka ambicja, ale najpierw musimy ugruntować pozycję na rodzimym rynku.

Wielu kibiców nie może się doczekać przyjazdu Erica Olsena. Charyzmatyczny i kontrowersyjny weteran BKB ostatnio bił się z powodzeniem w walkach na gołe pięści w Wielkiej Brytanii, ale od kilku miesięcy liczył na angaż w WOTORE, gdzie będzie mógł dodatkowo uderzać głową.

– Przyjeżdżam po trzy ciała. Nie mam nic do Polaków, ale mam w dupie, czy mnie polubicie. Wszędzie na świecie mnie nienawidzą, bo bije miejscowych. Jestem głodny walki i będę polował na brutalne nokauty. Moje czoło wbije trzem losowym gościom nosy w czaszki. Właśnie zdradziłem wam zakończenie tej bajki – mówi pewny siebie „BLOODAXE”, któremu na WOTORE będzie towarzyszył dobrze znany nad Wisłą Vaso „PSYCHOPATA” Bakocević.

Stawkę uzupełniają znani z występów w MMA Arkadiusz „ROONEY” Jędraczka i Adam „VIKING” Biegański, ale zaskoczyć mogą także bokser „SIEKIERKA” Stulin oraz nieobliczalny „RAMBO” Waczyński. Oto nazwiska sześciu z ośmiu zawodników, jacy 19 września wezmą udział w turnieju WOTORE 3:


Eric „BLOODAXE” Olsen
Wzrost: 183 cm
Waga: 98 kg
Styl: uliczny

Maciej „SIEKIERKA” Stulin
Wzrost: 174 cm
Waga: 80 kg
Styl: boks

Arkadiusz „ROONEY” Jędraczka
Wzrost: 183 c m
Waga: 95 kg
Styl: Vale Tudo

Adam „VIKING” Biegański
Wzrost: 185 cm
Waga: 100 kg
Styl: MMA

Krzysztof „RAMBO” Waczyński
Wzrost: 182 cm
Waga: 93 kg
Styl: uliczny

Zhanybek Beishebekov Jr
Wzrost: 180 cm
Waga: 66 kg
Styl: Muay Thai

Gala WOTORE 3 odbędzie się 19 września w Alvernia Studios w Alwerni. Transmisja PPV dostępna w cenie 19,99 PLN tylko na TV.WOTORE.COM.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.